ACIBADEM KONAKLARI

ACIBADEM KONAKLARI

ACIBADEM KONAKLARI

Ankastre Çözümleri

Bayer İnşaat ve Yiğit Group ortaklığıyla yapılan Acıbadem Konakları, İstanbul Anadolu Yakası’nda yeni nesil konak yaşantısı sunuyor. Yeşilliğin içindeki konutları, restoran, mağaza, oyun parkı gibi sosyal yaşam alanları, bahçeli ve teraslı daireleri ile konforu ve huzuru şehrin merkezine getiriyor. Modern mimarisi ve ferah daire planları ile dikkat çeken projenin mutfakları ise kurumsal çözümler ile tamamlanıyor.

Acıbadem Konakları’nda yaşayanların konforu ve tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış daireler için ankastre ürünlerinde tasarımı ile ön plana çıkan Leisure ürünleri tercih edildi. Projenin 342 dairesinde tasarımı teknoloji ile birleştiren Leisure ankastre ürünleri kullanıldı.

Yeni Nesil Konak Yaşamına Modern Çözümler

Acıbadem Konakları’nın sakinlerine sunduğu konforlu yaşam deneyimi için en uygun çözüm olarak hem modern tasarımı hem de yeni nesil teknolojisi ile dikkat çeken Leisure ankastre ürünleri tercih edildi. Modern ve işlevsel tasarım detaylarına sahip Leisure koleksiyonundan davlumbaz, bulaşık makinesi, fırın gibi ürünlerle Acıbadem Konakları’nın mutfaklarına estetik bir dokunuş yapıldı.

Modern mimariyi şık tasarımları ile tamamlayan Leisure ankastre ürünlerinin üstün teknolojisi sayesinde de Acıbadem Konakları’nın mutfaklarında kullanışlı bir ortam yaratıldı. Kolay kullanım ve yüksek performans sunan Leisure ankastre ürünleri sayesinde projeye şıklık ve işlevsellik bir arada sunuldu.

Servis Desteği ile Özel Hizmet Güvencesi

Acıbadem Konakları’na sunulan ankastre çözümleri sadece projeye uygun ürün seçimi ve kurulumu ile sınırlı değil. Servis desteği sayesinde projede kullanılan Leisure ankastre ürünlerinin her zaman kusursuz çalışması garanti ediliyor.

Geniş servis ağı ve 7/24 özel hizmet ile güvenli çözümler, satış sonrasında da devam ediyor. Acıbadem Konakları projesi için tercih edilen ankastre ürünlerde oluşabilecek sorunlara karşı hızlı bir şekilde servis desteği sağlanıyor. Böylelikle projenin yaşam alanlarında yaratılan konfor, satış sonrası hizmet ile güvence altına alınıyor.

Teklif Al
Yükleniyor