Alıcı Metal

Alıcı Metal

Alıcı Metal

Solar Enerji Çözümleri 


Ürünleri ile özellikle inşaat sektörüne katkı sağlayan Alıcı Metal; çelik sistemleri, rulo sac, hadde ve boru profil üretimine devam ediyor. Çevre politikaları çerçevesinde duyarlı ve sürdürülebilir üretim gerçekleştiren Alıcı Metal’in elektrik ihtiyacı ise Arçelik solar enerji çözümleri ile karşılanıyor. 


Alıcı Metal’in elektriğini güneş enerjisinden sağlaması ve sıfır emisyonlu üretime geçişi, Arçelik’in üstün teknoloji ve yüksek verimlilik sunan solar panelleri ile desteklendi. Üretim tesisinin enerji ihtiyacını karşılamak için çatı yerleşimine uygun Arçelik 455W solar paneller kullanılarak toplam 2,3 MW gücünde güneş enerji sistemi kuruldu. 

İhtiyaca Uygun Güneş Enerjisi Çözümleri 

Müşteri odaklı hizmet anlayışı sunan Arçelik sayesinde Alıcı Metal’in ihtiyacına yönelik en uygun çözüm oluşturuldu. Büyük bir üretim merkezine sahip Alıcı Metal’in günlük elektrik tüketiminin belirlenmesi için öncelikle Arçelik tarafından keşif yapılarak güneş enerjisi sistemi projelendirildi. Proje kapsamında panel tipi olarak Arçelik 455W solar paneller tercih edildi ve güneş enerji sisteminin kurulumu gerçekleştirildi.


Keşif ve kurulum hizmetleri ile her aşamada Arçelik güveni ile güneş enerji sistemine geçiş yapan Alıcı Metal, Arçelik solar panellerin gelişmiş teknolojisi ve yeni nesil tasarımı sayesinde her zaman yüksek verimlilikte enerji üretimi yapabiliyor. Arçelik solar panellerin half-cut tasarımı sayesinde alt ve üst bölümlerinin birbirinden bağımsız şekilde çalışma imkanı ile gölgelenmeden kaynaklı güç kaybı minimum seviyeye düşürülüyor. Böylece sistemin performansını kaybetmeden çalışabilmesi sağlanarak Alıcı Metal’in her zaman yüksek verimlilikte enerji üretimi yapması destekleniyor. 

Güvenilir Hizmet ile Her Zaman Yüksek Performans 

Elektrik ihtiyacını güneş enerjisinden karşılayan ve karbon ayak izini azaltan Alıcı Metal, Arçelik güveni sayesinde uzun yıllar boyunca yüksek verimlilikte enerji üretimi yapabilmeyi garantiledi. 25 yıl boyunca minimum %83 verimlilikte üretim yapabilen Arçelik solar paneller ile Alıcı Metal’e sadece bugün için değil, uzun vadeli bir güneş enerjisi çözümü sunuldu. 


Üstelik uzun yıllar boyunca süren yüksek verimli enerji üretimi, Arçelik satış sonrası hizmeti ile her zaman güvence altında. Solar panellerin 12 yıl garantisi sayesinde Alıcı Metal’e kurulan güneş enerji sisteminin kesintisiz ve her zaman yüksek performansta çalışması Arçelik tarafından destekleniyor.


Teklif Al
Yükleniyor