Altıneller Koleji

Altıneller Koleji

Altıneller Koleji

İklimlendirme Çözümleri 


Adana’nın saygın eğitim kurumlarından Altıneller Koleji, kaliteli eğitim anlayışı ve profesyonel kadrosu ile geleceğe değer katıyor. Anaokulundan liseye kadar eğitim imkanı sunan okul, 5 adet kampüsü ile öğrencilerini yetiştirmeye devam ediyor. Eğitim kademelerine göre ayrılan kampüsleri ile büyük bir eğitim kurumu olan Altıneller Koleji’nin iç mekanlarında konforlu bir ortam ve temiz hava ise Arçelik iklimlendirme çözümleri ile sağlanıyor. 


Geniş öğretmen kadrosu ve çok sayıdaki öğrencisi bulunan Altıneller Koleji’nin iklimlendirme ihtiyacı için Arçelik VRS klima sistemi tercih edildi. Okuldaki her alanın eşit miktarda havalandırılması için 9 adet, toplam 116 Hp dış ünite ve 54 adet iç ünite kurulumu yapıldı. 

Esnek Tasarımlar ile Çözüm Odaklı Yaklaşım 

Adana’nın en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri olan Altıneller Koleji’ne temiz ve konforlu bir iklimlendirme çözümü sunmak için öncelikle mekan keşfi yapılarak okulun ihtiyacı çıkarıldı. ihtiyacın maksimum oranda karşılanması için sistem kurulumunun yapılacağı noktalar çıkarılarak detaylı projelendirme yapıldı. Proje kapsamında okula Arçelik VRS klima sistemleri kurularak yüksek performansta iklimlendirme çözümü sunuldu. 


Proje yapılırken okuldaki her alanın ihtiyacına uygun sistemin kurulmasına dikkat edildi. Arçelik VRS iç ünitelerinin tasarım ve performans olarak farklılaşan modelleri sayesinde her alanın iklimlendirilmesi için uygun çözüm sunuldu. Alanın büyüklüğüne ve tasarımına uygun olacak şekilde tavan tipi, duvar tipi ve kaset tipi modelleri bulunan iç ünitelerin kurulumu gerçekleştirildi. Böylelikle esnek tasarım imkanı tanıyan Arçelik VRS klimalar sayesinde okula maksimum performansta iklimlendirme sistemi kuruldu. 

Servis Güvencesi ile Kusursuz Deneyim 

Arçelik VRS klimaların gelişmiş teknolojisi ile Altıneller Koleji’nin iklimlendirme ihtiyacına çözüm sunulurken aynı zamanda okulun enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı olundu. Yeni nesil inverter kompresör teknolojisi ile yüksek enerji verimliliği sağlayan Arçelik VRS dış üniteler sayesinde Altıneller Koleji’ne çevre ve bütçe dostu bir iklimlendirme çözümü sunuldu. 


Okulun iklimlendirilmesi için sunulan bu yüksek verimlilikteki çözüm, Arçelik’in satış sonrası hizmeti ile her zaman güvence altında. Arçelik tarafından sağlanan bakım hizmeti ve servis desteği sayesinde performansı ve enerji tasarrufu ile fark yaratan VRS klimaların kusursuz çalışması garanti ediliyor.


Teklif Al
Yükleniyor