ANKA HABER AJANSI

ANKA HABER AJANSI

ANKA HABER AJANSI

Görüntüleme Çözümleri 


1950 yılında temeli atılan ANKA Haber Ajansı, köklü geçmişi ile Ankara’daki merkezinde yayın hayatına devam ediyor. Aynı zamanda gazeteciler için bir okul olan bu haber ajansı; sadece haberciliğe değil, geleceğin gazetecilerine de katkı sağlıyor. Habercilik dünyasında  değişen dinamikleri yakından takip eden ve gelişim odaklı ilerleyişe önem veren ANKA Haber Ajansı’nın profesyonel görüntüleme sistemleri ise Arçelik tarafından sağlanıyor. 

ANKA Haber Ajansı’nın TV stüdyosunda kullanılmak üzere Arçelik videowall ekranlar tercih edildi. 18 adet 55" ekran ile yayını takip etmek ve içerik yönetiminde kontrol sağlamak için videowall ekran kuruldu. 

Minimum Güç ile Maksimum Performans

Yüksek görüntüsü kalitesi sunan Arçelik videowall ekranlar ile ANKA Haber Ajansı’nın TV stüdyosu için büyük bir ekran yaratılarak içerik takibinde maksimum verimlilik sağlandı. Ekranların ince çerçeveli tasarımı sayesinde içeriğin kalitesinin korunmasına ve görüntüde bütünlüğün sağlanmasına yardımcı olundu. Ekranların kullanışlı tasarımı ve yüksek çözünürlüğüne ek olarak uzun ömürlü kullanımı ile de haber ajansına kesintisiz görüntüleme yapabilme imkanı tanındı. 

55" videowall ekranların birleşimi ile fonksiyonel ve şık bir ekran yaratılan ANKA Haber Ajansı’na yüksek performans dışında düşük güç tüketimiyle de avantajlı bir görüntüleme çözümü sağlandı. Minimum güç ile maksimum performans sunan Arçelik profesyonel ekranlar sayesinde haber ajansında enerji tasarrufu yapılmasına yardımcı olundu. 

Uzaktan Kontrol ile Kolay Kullanım 

İçerik yönetim yazılımlarıyla entegre bir şekilde çalışabilen Arçelik videowall ekranlar ile ANKA Haber Ajansı’na kolay ve çok yönlü görüntüleme imkanı sağlandı. 18 adet ekran kurulumu gerçekleştirilen haber ajansında her ekranda ayrı içerik gösterilebileceği gibi içeriğe göre ekran gruplaması yapılabiliyor veya tek büyük ekran olarak kullanılabiliyor.

Yazılım ile ekran takibi ve kontrolü yapılabildiği için ANKA Haber Ajansı, tek merkezden tüm ekranları yönetebiliyor. Ekranların görüntüleme seçeneklerinde sunulan bu kolaylık sayesinde haber ajansının yayın takibi ve kontrolünde maksimum verimlilik sağlanıyor.


Teklif Al
Yükleniyor