Arsan Makine

Arsan Makine

Arsan Makine

Solar Enerji Çözümleri 


1973 yılında kurulan Arsan Makine; tuğla, kiremit endüstrisi için makine ve yedek parça üretimi yapmaya devam ediyor. Üretimin artırılması, maliyetlerin düşürülmesi ve yeni teknolojilerin geliştirilmesi için çalışmalarına devam eden bu köklü ve büyük firmanın elektrik ihtiyacı ise Arçelik solar enerji çözümleri ile karşılanıyor. 


Arsan Makine’nin elektrik ihtiyacını, yenilenebilir enerji kaynağı olan Güneş’ten karşılayabilmesi için yüksek performansta ve verimlilikte Arçelik solar paneller tercih edildi, üretimde karbon ayak izinin azaltılması desteklendi. Çevreye duyarlı bir şekilde üretimine devam eden Arsan Makine için Arçelik 455W paneller kullanılarak toplam 1 MW gücünde solar enerji sistemi kuruldu.  

Yüksek Verimlilikte Enerji Üretimi 

Arsan Makine’nin günlük elektrik tüketimine ve enerji ihtiyacına en uygun sistemin kurulabilmesi için öncelikle Arçelik ekibi tarafından üretim tesisinde keşif yapıldı. Keşiften sonra yeni nesil tasarıma ve son teknolojiye sahip Arçelik 455 W solar panellerle kurulumu gerçekleştirilecek sistem projelendirildi. Böylece Arçelik’in müşteriye özel çözümleri sayesinde Arsan Makine’nin elektrik ihtiyacına en uygun sistem kurulumu gerçekleştirildi. 


Arçelik’in hizmet kalitesine ek olarak gelişmiş teknolojiye sahip solar panelleri ile Arsan Makine’nin her zaman yüksek verimlilikte enerji üretimi yapması desteklendi. Projede kullanılan Arçelik 455 W solar panellerin half-cut tasarımı sayesinde paneller her zaman yüksek performansta enerji üretebiliyor. Tasarımı ile fark yaratan bu panellerin alt

ve üst kısımları birbirinden bağımsız şekilde üretim yapabildiği için gölgelenmeden kaynaklı güç kaybı minimum seviyeye düşürülüyor. Böylelikle Arsan Makine’nin elektrik ihtiyacı her zaman maksimum verimlilikte karşılanıyor. 

Üstün Teknoloji ve Güvenilir Hizmet 

Güneş enerji sistemi için Arçelik’i tercih eden Arsan Makine, uzun yıllar boyunca yüksek verimlilikte enerji üretimi yapabilmeyi garantiledi. Arçelik’in 25 yıl boyunca minimum %83 verimlilikte üretim yapabilen solar panelleri sayesinde Arsan Makine; sadece bugüne değil, geleceğe de yatırım yaptı. 


Yüksek verimli panel teknolojisi ile fark yaratan Arçelik, satış sonrası hizmetleri ile de Arsan Makine’ye destek olmaya devam ediyor. Arçelik solar panellerin 12 yıl garantisi sayesinde sistemde oluşabilecek herhangi bir aksaklığa karşı hızlı ve etkin çözümler sunuluyor. Böylelikle Arsan Makine’nin kesintisiz ve yüksek performansta elektrik üretimi yapabilmesi, Arçelik ile güvence altına alınıyor.


Teklif Al
Yükleniyor