ASELSAN

ASELSAN

ASELSAN

Su Arıtma Çözümleri 


1975 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden ve Türkiye’nin en büyük savunma elektroniği kuruluşu olan ASELSAN, geliştirdiği teknolojilerle savunma dışında ulaşım, sağlık, güvenlik gibi pek çok alana da çözümler sunuyor. Bununla birlikte 9.000’i aşkın çalışana sahip ASELSAN, Arçelik’in kurumsal çözümlerinden faydalanarak yüksek kaliteli su arıtma cihazları ile çalışanlarının temiz su ihtiyacına pratik ve ekonomik yöntemler sunuyor. 

İhtiyaca Yönelik Su Arıtma Çözümleri 

Temiz ve ekonomik su ihtiyacına yönelik çözüm arayan ASELSAN için hem sebil tipi hem de tezgah altı su arıtma cihazları tercih edildi. Her iki su arıtma cihazının kullanılması ile ofis içlerinde ve mutfaklarda kesintisiz temiz suya ulaşım desteklendi. Arçelik’in müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı sayesinde kalabalık bir kadroya sahip kurumun ihtiyacı, farklı tip su arıtma cihazları ile karşılandı. Böylelikle ASELSAN’ın her noktasında temiz suya ulaşım sağlanarak ekonomik ve pratik çözümler sunuldu. 

Kesintisiz Temiz Su İçin Düzenli Filtre Değişimi  

Kurumun ihtiyacının tam anlamıyla karşılanması için satış öncesi keşif yapan Arçelik ekiplerinin yüksek kalitede hizmet anlayışı, satış sonrasında da devam ediyor. ASELSAN içerisinde bulunan su arıtma cihazlarının düzenli filtre takibi yapılarak her zaman temiz su tüketimi için filtrelerin değişimleri gerçekleştiriliyor. Böylelikle ekonomik ve pratik su tüketiminin her daim devam etmesinin yanı sıra su arıtma cihazlarına yapılan bakım ile uzun ömürlü kullanım garanti ediliyor. Arçelik’in gelişmiş servis ağları sayesinde de cihazlarda oluşabilecek sorunlara karşın hızlı çözümler sunuluyor ve ASELSAN’da kullanılan su arıtma cihazlarının kesintisiz temiz su üretmesi destekleniyor.


Teklif Al
Yükleniyor