Asiller Mobilya

Asiller Mobilya

Asiller Mobilya

Solar Enerji Çözümleri 


1994 yılından beri dekorasyon ve ahşap sektöründe üretim yapan Asiller Mobilya, ileri teknoloji üretimi ve yenilikçi çözümleri ile sektöründe öncü bir firma olarak çalışmalarına devam ediyor. Lamenka markası ile geniş ürün yelpazesine sahip Asiller Mobilya’nın Konya’da bulunan üretim tesisinin elektrik ihtiyacı ise Arçelik solar enerji çözümleri ile karşılanıyor. 


Elektrik üretimini yenilenebilir enerji kaynağı olan Güneş’ten sağlayan Asiller Mobilya için Arçelik’in yüksek performans ve uzun süreli verimli kullanım avantajı sunan Arçelik solar panelleri tercih edildi. Sıfır emisyonlu üretime geçiş yapan tesis için çatı yerleşimine uygun Arçelik 455 W solar panel kullanılarak toplam 1,9 MW gücünde güneş enerji sistemi kuruldu. 

Güneş Enerjisinde Gelişmiş Teknoloji 

Arçelik’in müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Asiller Mobilya’nın ihtiyacına yönelik en uygun çözümün sunulmasına dikkat edildi. Üretim tesisinin günlük elektrik tüketimine uygun sistemin kurulabilmesi için Arçelik tarafından mekan keşfi yapıldı ve kurulumu gerçekleştirilecek sistem projelendirildi. Proje sürecinden sonra Arçelik’in solar panelleri ile tesisin elektrik ihtiyacına en uygun güneş enerji sistemi kuruldu. 


Keşiften kuruluma güneş enerjisi çözümleri ile fark yaratan Arçelik, gelişmiş teknolojiye ve yeni nesil tasarıma sahip solar panelleri sayesinde Asiller Mobilya’ya her zaman yüksek verimlilikte enerji üretimi imkanı tanıdı. Half-cut tasarıma sahip Arçelik solar panellerin alt ve üst bölümlerinin bağımsız çalışabilmesinden dolayı gölgelenmeden kaynaklı güç kaybı minimum seviyeye düşürülüyor. Güneş paneli teknolojisinde fark yaratan bu tasarım sayesinde Asiller Mobilya’nın yüksek verimlilik ve performansla enerji üretimi yapması destekleniyor. 

Yüksek Performans Güvence Altında 

Elektrik ihtiyacını güneş enerjisinden sağlayan ve karbon ayak izini azaltan Asiller Mobilya, Arçelik güven ve kalitesi ile uzun yıllar boyunca yüksek verimlilikte enerji üretimi yapabilmeyi garantiledi. 25 yıl boyunca minimum %83 verimlilikte çalışan Arçelik solar paneller sayesinde Asiller Mobilya’ya sadece bugün için değil, uzun vadeli bir çözüm sunuldu. 


Güneş enerjisi çözümlerinde ürün ve hizmet olarak fark yaratan Arçelik kalitesi, satış sonrasında da devam ediyor. Arçelik solar panellerin 12 yıl garantisi sayesinde Asiller Mobilya’ya kurulumu gerçekleştirilen güneş enerji sisteminin her zaman yüksek performansta elektrik üretimi yapması destekleniyor.


Teklif Al
Yükleniyor