BALAT ZÜMRÜT

BALAT ZÜMRÜT

BALAT ZÜMRÜT

Ankastre Çözümleri

Temelleri 1934 yılında atılan köklü inşaat firması Sedaş İnşaat’ın projesi Balat Zümrüt, mahalle kültürünü modern mimari ile birleştiriyor. Sosyal yaşam alanları ve farklı büyüklükteki daire seçenekleri bulunan Balat Zümrüt ile herkesin ihtiyacına yönelik çözümler sunuluyor. Her detayı özenle dizayn edilmiş projenin daireleri ise ankastre çözümleri ile kusursuz hale getirildi.

Dairelerinde konforun ve teknolojinin ön planda olduğu Balat Zümrüt projesi, mutfak dizaynını tamamlamak için Leisure ankastre ürünlerini tercih etti. Projenin 246 dairesi şık ve son teknoloji Leisure ürünleri ile tamamlandı.

Modern Mimari İçin Şık Tasarımlar

Balat Zümrüt projesinin modern ve işlevsel mimarisine uygun Leisure ürünleri ile dairelerin mutfaklarına estetik bir dokunuş yapıldı. Tasarım detayları ile fark yaratan Leisure koleksiyonundan parçalar ile projenin her detayında olduğu gibi mutfaklarında da eşsiz bir ambiyans oluşturuldu.

Tasarımın teknolojiyle birleştiği Leisure ankastre ürünleri ile mutfakların tasarım detayları tamamlanırken ürünlerin işlevsel kullanımları sayesinde de Balat Zümrüt sakinlerine pratik çözümler sunuldu. Hem teknolojisi hem de tasarımı ile dikkat çeken Leisure ada tipi davlumbaz sayesinde mutfakta havanın her zaman temiz kalması garantilendi. Böylelikle Balat Zümrüt’ün sakinlerine sunduğu konforlu yaşam deneyimi Leisure koleksiyonunun son teknoloji ürünleri ile tamamlandı.

Servis Desteği ile Her Zaman Güvende

Balat Zümrüt’ün şık ve konforlu dizaynını tamamlayan Arçelik çözümleri, doğru ürün seçimi ve kurulumu ile sınırlı değil. Geniş servis ağı ve 7/24 özel hizmet ile Balat Zümrüt projesine her zaman destek olmaya devam ediliyor.

Servis desteği sayesinde Balat Zümrüt’te kullanılan Leisure ankastre ürünlerinin kusursuz çalışması garanti ediliyor. Ürünlerde oluşabilecek sorunlara karşı satış sonrası destek ile hızlı ve etkin çözümler sunuluyor. Böylelikle Balat Zümrüt’ün konforlu yaşam deneyimi, Leisure kalitesi ve satış sonrası hizmet ile güvence altına alınıyor.

Teklif Al
Yükleniyor