BARGELLO PARFÜMLERİ

BARGELLO PARFÜMLERİ

BARGELLO PARFÜMLERİ

Görüntüleme Çözümleri 


İlk şubesini Ankara’da açan ve franchise modeli ile büyüyen Bargello markası, uygun yapısı ve geniş ürün yelpazesi ile hem Türkiye’de hem de dünyada kozmetik sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Parfüm, duş jeli, vücut spreyi, araç kokusu gibi 300’den fazla ürünün bulunduğu Bargello’nun mağaza içi tanıtım ve pazarlama ihtiyacına ise Arçelik görüntüleme sistemleri çözüm sunuyor. 

Alışveriş merkezlerinde bulunan Bargello mağazalarında ürünlerin gösterilmesi ve kampanyalı ürünlerin ön plana çıkarılabilmesi için Arçelik profesyonel ekranlar tercih edildi. 43" endüstriyel ekranların kurulduğu mağazalarda ürün listeleme ve kampanya duyurusu için yeni nesil çözüm oluşturuldu. 

Mağaza İçi İletişimde Etkili Çözüm 

Alışveriş merkezlerindeki Bargello mağazaları için tercih edilen Arçelik endüstriyel ekranlar, markanın geniş ürün yelpazesini gösterebilmesi için en uygun ve yüksek kalitede görüntüleme seçeneği oldu. Dijital ortamda içerik yönetiminin yapılabildiği bu ekranlar sayesinde yeni gelen ürünler ve dönemlik kampanyalar gibi değişimlere göre mağaza içinde kullanılan içeriklerin hızlı bir şekilde adapte edebilmesine yardımcı olundu. 

Arçelik endüstriyel ekranların içerik yönetim yazılımları ile entegre çalışabilmesi sayesinde Bargello mağazalarında ekran yönetimi ve kontrolünde maksimum verimlilik sağlandı. Merkezi bir sistem üzerinden kontrol edilebilen Arçelik endüstriyel ekranlar ile markaya, mağaza bazlı içerik özelleştirmesi yapabilme imkanı tanındı. 

Çevre ve Bütçe Dostu Teknoloji 

Yüksek görüntü kalitesi, kesintisiz görüntüleme imkanı ve uzaktan içerik yönetimi ile Bargello’nun mağazalarında profesyonel görüntüleme yapmasını sağlayan Arçelik, çevre ve bütçe dostu teknolojileri ile de kazançlı bir yapı sunuyor. Arçelik endüstriyel ekranların düşük güç tüketimi sayesinde hem çevreye hem de bütçeye kazanç sağlanıyor. 

Üstelik sadece enerji tasarrufu da sağlanmadı. Arçelik’in sunduğu bu teknoloji ile kampanya, tanıtım gibi duyurular için basılı materyal kullanım ihtiyacı ortadan kaldırılıyor. Böylece Bargello mağazalarının baskı giderlerinin sıfırlanmasına yardımcı olurken kağıt israfının da önüne geçiliyor.


Teklif Al
Yükleniyor