Bartın Üniversitesi Rektörlük Binası

Bartın Üniversitesi Rektörlük Binası

Bartın Üniversitesi Rektörlük Binası

İklimlendirme Çözümleri 


Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nin Bartın Orman Fakültesi ile temelleri atılan Bartın Üniversitesi, 2008 yılında şehrin kendi adını taşıyan üniversitesi haline geldi. Karaelmas Üniversitesi’nden ayrılan akademik birimlerin yanı sıra yeni fakülteler ile de büyümeye ve gelişmeye devam eden Bartın Üniversitesi, eğitimi ve çalışmaları ile Türkiye’nin geleceğine değer katıyor. 


Her alanda çözüm odaklı bir anlayış ile ilerleyen Bartın Üniversitesi, iklimlendirme ihtiyacı için ise hem hizmet kalitesi hem de son teknoloji ürünleri ile fark yaratan Arçelik çözümlerinden yararlandı. Bartın Üniversitesi Rektörlük Binasında Arçelik VRS klimalar ile yüksek performanslı iklimlendirme sistemi kuruldu. Proje kapsamında binanın ısıtma ve  soğutma ihtiyacı için 6 adet, toplamda 112 Hp dış ünite ve 73 adet iç ünite kullanıldı. 

Mekanın İhtiyacına Yönelik Etkin Çözümler

Bartın Üniversitesi rektörlük binasında her alanın eşit miktarda havalandırılması için Arçelik tarafından mekan keşfi ve projelendirme yapıldı. Detaylı projelendirmenin ardından binaya yüksek performans ve enerji verimliliği sağlayan Arçelik VRS klima sisteminin kurulumu gerçekleştirildi. Arçelik’in çözüm odaklı hizmet anlayışı sayesinde rektörlük binasında her ortamın ihtiyacı, maksimum oranda karşılandı. 


Arçelik VRS  iç üniteleri ile rektörlük binasındaki ofislere hem estetik hem de performans açısından uygun çözüm sunuldu. İç ünitelerin tavan tipi, kaset tipi ve duvar tipi olarak farklılaşan modelleri sayesinde alanın büyüklüğüne ve dizaynına uygun olacak şekilde klima sistemi kuruldu. 

Maksimum Verimlilik ve Satış Sonrası Hizmet Desteği

Gelişmiş teknolojiye sahip Arçelik VRS klimalar sayesinde Bartın Üniversitesi rektörlük binasına yüksek performansta iklimlendirme çözümü sunuldu. Buna ek olarak Arçelik VRS dış ünitelerinin yeni nesil inverter kompresör ve sürekli ısıtma  teknolojisi ile de yüksek enerji verimliliği sağlanarak işletim maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olundu.


İklimlendirme çözümlerinde performansı ve enerji tasarrufu ile fark yaratan ürünler sunan Arçelik’in hizmetleri; keşif, projelendirme ve kurulum ile sınırlı değil. Arçelik’in geniş servis ağı ile rektörlük binasına kurulumu gerçekleştirilen tüm klimaların her zaman yüksek performansta çalışması garanti ediliyor. Sistemde oluşabilecek herhangi bir probleme karşı hızlı bir şekilde servis hizmeti sağlanarak Bartın Üniversitesi Rektörlüğüne her zaman destek olunuyor. 


Teklif Al
Yükleniyor