BEYAZ EŞYA ÇÖZÜMLERİ

Türkiye’nin en büyük beyaz eşya üreticisi olarak son teknoloji, kullanıcı dostu, uzun ömürlü ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan çevreye duyarlı ürünlerimizle projelerin ihtiyaçlarına özel beyaz eşya çözümleri sunuyoruz. Yaygın servis ağımız ve güvenilir marka imzamızla projelerdeki beyaz eşya tercihini ayrıcalığa dönüştürüyoruz.

  Konut Projeleri

  Özgün ve modern tasarım mutfaklar, tasarım ve teknolojinin dansı ankastreler, çevre dostu iklimlendirme sistemleri ve tasarruf sağlayan sürdürülebilir solar enerji sistemleri ile konut projelerinin ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

  Sembol İstanbulSeba BoulevardHepIstanbul

  İşyeri

  Yüksek teknolojiye sahip altyapı ve düşük enerji maliyetlerini bir araya getiren mühendislik çözümleri, görüntüleme, solar enerji sistemleri, mutfak ve iklimlendirme sistemleriyle iş merkezi projelerinin ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

  Okul

  Öğrencilerin performansını artıran akıllı tahta ve bulut tabanlı yazılıma sahip 3-D printer ürünlerinin yanı sıra güven veren mühendislik çözümleri, iklimlendirme, solar enerji sistemleri sistemleriyle eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

  Stadyum Projeleri

  Üst düzey mühendislik ve uygulamalar sayesinde son teknoloji görüntüleme, uzun ömürlü ve yüksek verimli, tasarruf sağlayan çevre dostu solar enerji sistemleri ve maksimum konfor sağlayan düşük maliyetli iklimlendirme sistemleriyle stadyumların ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

  Vodafone Park

  Otel

  Konaklama alanında anlık bilgilendirmeleri ve duyuruları müşterilere en etkin ve hızlı ulaştıran Beko Guest Management yazılımı, son teknoloji Otel TV ve profesyonel bilgi ekranlarıyla donanımlı, enerji tasarruflu görüntüleme, iklimlendirme ve çevre dostu solar enerji sistemleriyle otel projelerinin ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

  Hastane

  Yüksek verimli, düşük maliyetli, enerji tasarrufu konfor ve ileri teknolojiyi sağlayan görüntüleme, iklimlendirme ve solar enerji sistemleriyle hastanelerin ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

  ENTEGRE PROJELER  Her başarılı projenin arkasında tasarımı, teknolojisi ve enerji tasarrufu ile fark yaratan, projeye özel geliştirilmiş çözümler vardır. Arçelik Kurumsal Çözümler olarak uzman kadromuz, geniş ürün yelpazemiz ve güçlü hizmet alt yapımızla eğitim, konaklama, üretim, perakende, gayrimenkul ve daha birçok alanda kurumsal hedeflerinize ayrıcalık sağlayacak ihtiyacınıza özel entegre projeler hazırlıyoruz.

  Projenizi hayata geçirirken yarının teknolojisi ve bugünün en etkin çözümlerini sizin için bir araya getiriyoruz
  Konut Projeleri

  Özgün ve modern tasarım mutfaklar, tasarım ve teknolojinin dansı ankastreler, çevre dostu iklimlendirme sistemleri ve tasarruf sağlayan sürdürülebilir solar enerji sistemleri ile konut projelerinin ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

  Projeleri Görüntüle
  Konut
  İş Merkezi
  Okul
  Stadyum
  Otel
  Hastane
  DETAYLI BİLGİ
  arrow
  Referans Projeler
  Sembol İstanbul , arrow
    BEYAZ EŞYA ÜRÜNLERİ

    • arçelik
    • beko

     Dökümanlar
     • Sembol İstanbul Ankastre Çözümleri
     • Nida Park Ankastre Çözümleri
     • Bilişim Vadisi İklimlendirme Çözümleri
     • Vodafone Park Tüm Kategoriler