BODRUM AMERİKAN HASTANESİ

BODRUM AMERİKAN HASTANESİ

BODRUM AMERİKAN HASTANESİ

Görüntüleme Çözümleri 


Vehbi Koç Vakfı çatısı altında yer alan Amerikan Hastanesi, köklü geçmişi ve bilgi birikimini yeni nesil teknolojilerle bir araya getirerek sağlık hizmetleri sunuyor. Hizmet standartlarında hastalarla şeffaf iletişimi, güvenli ve kaliteli hasta bakımını her zaman ön planda tutan Amerikan Hastanesi’nin bu anlayışına Arçelik görüntüleme çözümleri ile katkı sağlanıyor. 

Bodrum’da bulunan Amerikan Hastanesi’ne Arçelik tarafından IPTV sistemi kuruldu. Proje kapsamında hastane içerisinde yer alan 35 ekran, IPTV ağına katılarak Bodrum Amerikan Hastanesi’ne uçtan uca yayın ve iletişim imkanı sağlandı. 

Hastane İçi İletişimde Yeni Nesil Çözüm 

Gelişmiş bir yayın çözümü olan Arçelik IPTV sistemi ile Amerikan Hastanesi’nde hastalarla iletişim için yeni bir alan oluşturuldu. IPTV sistemi üzerinden hastalara özel mesaj gönderebilme ve hastaların taleplerini oluşturabilme imkanı sayesinde hasta iletişimine yenilikçi bir çözümle katkı yapıldı. 

İletişim seçeneğine ek olarak sistemin sunduğu takip ve kontrol mekanizması ile de  Amerikan Hastanesi, hasta bilgilerini IPTV sistemi ile takip edebiliyor. IPTV, odalara ve odalarda kalan hastalara göre özelleştirilebildiği için kalış süresi, toplam ücret gibi tüm detaylar, sistem üzerinden görülebiliyor. Bilgilerin hem hastane hem de hasta tarafından takip edilebilmesi sayesinde de açık ve güvenilir bir iletişim ortamı sağlanıyor. 

İçerik Yönetiminde Uzaktan Kontrol İmkanı 

IPTV sistemi ile yeni bir iletişim kanalı oluşturulan Amerikan Hastanesi’ne içerik yönetiminde de üstün kontrol sağlandı. Sisteme bağlı tüm ekranların tek bir merkez üzerinden yönetilebilmesi sayesinde hastane içerisindeki ekranların kontrolünde pratik ve hızlı bir çözüm sunuldu. 

Üstelik IPTV sisteminin video on demand özelliği ile hastane ekranlarında istenilen içerik gösterilebiliyor. Tanıtım videoları ve bilgilendirme içerikleri gibi her türlü içerik, VOD desteği sayesinde ekranlara yansıtılabiliyor. Böylelikle sisteme dahil edilen ekranlar, izleme deneyimi sunan televizyonlardan öte Amerikan Hastanesi için bir hizmet aracı olarak kullanılabiliyor.


Teklif Al
Yükleniyor