BOULEVARD ÇANKAYA

BOULEVARD ÇANKAYA

BOULEVARD ÇANKAYA

Ankastre Çözümleri

Gayrimenkul geliştirme, sanayi, hizmet ve enerji sektörlerinde 28 şirketi ile her alanda öncü bir firma olan Sinpaş Holding, Türkiye’nin farklı şehirlerinde prestijli inşaat projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde yaptığı modern konutlar ile sakinlerine kaliteli ve konforlu bir yaşam deneyimi sunuyor. 5 farklı konumda olacak şekilde planlanmış Boulevard projesi de Sinpaş’ın mimari tarzını yansıtan ve sakinlerine lüks bir deneyim sunan projelerinden biri.

Bu projenin ilk ayağı olarak Ankara’nın merkezinde bulunan Boulevard Çankaya’nın her bir detayı, konfor ve lüks arayanlar için özenle tasarlandı. Bu seçkin tasarımı tamamlamak için Boulevard Çankaya’nın 209 dairesinde Leisure ankastre ürünleri tercih edildi.

Lüks Mimarinin Estetik Tasarımlarla Buluşması

3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile ferah bir yaşam alanı sunan Boulevard Çankaya’nın daire tasarımlarında lüks ve konfor ön planda. Bu tasarım anlayışına en uygun seçenek ise teknolojiyi sanata çeviren Leisure ürünleri oldu. Şık ve işlevsel ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi gibi ankastre ürünleri ile Boulevard Çankaya’nın rafine zevklerle dizayn edilmiş yaşam alanları tamamlandı.

Modern ve işlevsel tasarımlara sahip Leisure koleksiyonundan ürünlerin tercih edildiği projede şıklık ve teknoloji bir araya geldi. Böylelikle Boulevard Çankaya sakinlerine sunulan konforlu ve lüks yaşam deneyimine yönelik en uygun çözüm sunulmuş oldu.

Servis Desteği ile Kusursuz Performans

Tasarımı ve performansı ile fark yaratan Leisure ankastre ürünleri, satış sonrası servis hizmeti ile her zaman güvence altında.

7/24 özel hizmet imkanı ve geniş servis ağı ile Boulevard Çankaya’da kullanılan ankastre ürünlerinin etkin kullanımı garanti ediliyor. Böylelikle tasarımı ve performansı ile dikkat çeken Leisure kalitesi, satış sonrası hizmette de devam ediyor. Boulevard Çankaya’nın tercih ettiği ürünlerde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı hem online hem de canlı servis desteği ile hızlı çözümler sunuluyor.

Teklif Al
Yükleniyor