DESMER

Su Arıtma Çözümleri 


2008 yılından beri fiziki ve dijital alanda güvenlik hizmetleri sunan DESMER, Türkiye’nin 81 iline güvenli para ve değerli mal nakli yapıyor. Kurduğu güvenlik sistemleri ve özel eğitimli kadrosu ile farklı sektörlerden kurumların güvenlik ihtiyacını karşılayan DESMER Güvenlik’in ofis içi temiz su ihtiyacı ise Arçelik tarafından karşılandı. DESMER için Arçelik’in ekonomik ve pratik su arıtma çözümleri arasından sebil tipi su arıtma cihazları tercih edildi. 

İçme Suyuna Kesintisiz Ulaşım

 İçme suyu ulaşımını pratik ve ekonomik bir şekilde karşılamak isteyen DESMER için ofis içerisine Arçelik sebil tipi su arıtma cihazları yerleştirildi. Böylelikle ofis içerisinde her bir çalışanın kolaylıkla içme suyuna ulaşımı desteklenerek temiz su için ortaya çıkan sipariş süreci ve damacana kullanımı ortadan kaldırıldı. Sunduğu çözüm ile operasyonel süreçte kolaylık sağlayan Arçelik sebil tipi su arıtma cihazları ile aynı zamanda kuruma 7/24 temiz su kullanım imkanı sağlandı. 

Düzenli Bakım ve Filtre Değişimi 

Arçelik’in kuruma en uygun ürünü sunmak için verdiği keşif ve kurulum desteği, satış sonrasında da devam ediyor. DESMER için kurulumu yapılan sebil tipi su arıtma cihazlarının düzenli olarak filtre değişimi yapılıyor. Böylelikle cihazda yer alan ve su arıtmada en güvenilir yöntem olan ters ozmos filtreleme sisteminin etkin kullanımı korunarak cihazdan her daim temiz su akışı sağlanıyor.

Arçelik’in sunduğu satış sonrası destek sayesinde su arıtma cihazlarına düzenli bakım yapılarak uzun ömürlü kullanım garanti ediliyor. Ayrıca gelişmiş servis ağı ile cihazlarda oluşabilecek sorunlara karşı hızlı çözümler sunuluyor ve DESMER projesinde kullanılan cihazların kesintisiz temiz su üretimi destekleniyor.


Teklif Al
Yükleniyor