DİVAN

Su Arıtma Çözümleri 


Otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada adını duyurmuş Divan Grubu, 1956’dan bu yana hizmet kalitesi ile fark yaratıyor. Her geçen yıl büyüyen kalabalık kadrosu ile her zaman kaliteli hizmet sunan Divan’ın yoğun temiz su tüketimine yönelik çözüm ise Arçelik tarafından sunuldu. Arçelik su arıtma sistemlerinden tezgah altı su arıtma cihazları tercih edilen Divan’da temiz su kullanımı için pratik ve ekonomik bir sistem kuruldu. 

Temiz Suya Kesintisiz Ulaşım 

Hizmet sektöründeki saygınlığı ile dikkat çeken Divan için tezgah altı su arıtma cihazlarının kurulumu gerçekleştirilerek şebekeden gelen suyun arıtılması ve güvenle tüketilmesi sağlandı. 7/24 temiz su akışını destekleyen Arçelik su arıtma cihazları sayesinde hem Divan çalışanları hem de müşterileri için güvenilir bir sistem oluşturuldu. Gerçekleşen bu proje ile Divan’ın vazgeçilmez değeri olan kusursuz ve güvenli hizmet anlayışı, Arçelik güvencesiyle tamamlandı. 

Yeme-içme sektöründe dikkat çeken bir marka olan Divan’da hem içme suyu olarak tüketmek hem de meyve ve sebzeleri yıkamada temiz su kullanımını sağlamak için tezgah altı su arıtma cihazları tercih edildi. Çok yönlü kullanıma uygun şekilde tasarlanmış Arçelik tezgah altı su arıtma cihazlarının geniş tank kapasitesi sayesinde de Divan’ın yoğun su tüketimini karşılayacak en uygun çözüm sunuldu.

Düzenli Bakım ve Filtre Değişimi

Gelişmiş teknoloji ve güvenilir sistemleri bir araya getiren Arçelik su arıtma cihazları ile kesintisiz temiz su erişimi sağlayan Divan’a satış sonrasında da destek sağlanarak sistemlerin her zaman güvenilir bir şekilde çalışması garanti ediliyor. 

Su arıtmada en gelişmiş sistem olan ters ozmos teknolojisine sahip Arçelik su arıtma cihazlarının düzenli bakımı ve filtre değişimi gerçekleştiriliyor. Böylelikle cihazların kusursuz filtreleme performansı korunurken Arçelik’in geniş servis ağıyla da Divan’a her zaman destek olunuyor.


Teklif Al
Yükleniyor