Eğitim

Eğitim

Arçelik Kurumsal Çözümler olarak öğrenme sürecini destekleyen Akıllı Tahtalardan, iç hava kalitesini arttıran İklimlendirme Sistemlerine, iyi suyu konforla birleştiren Su Arıtma Sistemlerine kadar pek çok çözüm ile eğitimde hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Arçelik Kurumsal Çözümler olarak sunduğumuz teknolojilerle her alanda olduğu gibi eğitim alanında da fark yaratıyor ve eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik tüm profesyonel çözümleri tek çatı altında birleştiriyoruz.

Öğrenme sürecini verimli hale getiren akıllı tahtalar, profesyonel görüntüleme deneyimi sunan endüstriyel ekranlar, iç mekanda konfor sağlayan iklimlendirme çözümleri, her zaman temiz suya ulaşımı destekleyen su arıtma cihazları ve hem bütçe hem de çevre dostu solar enerji çözümleri ile eğitim kurumlarının geleceğini şekillendiriyoruz.  Eğitimin geleceği için yüksek enerji verimliliğine sahip gelişmiş teknolojileri kurumlara entegre ediyor ve eğitim kurumlarını başarılı projelerle tamamlıyoruz.

Servis ve Bakım
İhtiyaç duydunuz anda yetkili servislerimizle iletişime geçerek uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz.
Teslimat & İade Koşullarını Öğrenin
Ürünlerimizin en hızlı şekilde ulaştırılması; iade/değişim sürecinin sorunsuz ilerlemesi noktasında destek sunuyoruz.
Montaj Desteği Alın
Ürünlerin kurulumu aşamasında ihtiyaç olması durumunda uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.
 • Konaklama
  Konaklama
  Misafirlerinizin konaklama deneyimini zenginleştirecek ürün ve hizmetler Arçelik Kurumsal Çözümler'de.. Interaktif TV sistemlerinden videowall ekranlara, reklam ve bilgilendirmelerinizi yapabileceğiniz profesyonel ekranlardan elektrikli araç şarj istasyonlarına kadar tüm ihtiyaçlarınız tek bir çatı altında..
 • Üretim
  Üretim
  Enerj maliyetlerinizi düşürüp sizi rekabette bir adım öne çıkaracak solar panellerden, dijital bilgilendirme ekranlarına; toplu alanlarda teması önleyen sensörlü su arıtma cihazlarından üretim tesislerine özel iklimlendirme sistemlerine kadar geniş ürün gamıyla Arçelik Kurumsal Çözümler, işinizi geleceğe taşımak için yanınızda..
 • Perakende
  Perakende
  Sınıfının en iyi görüntüleme çözümleri, kullanımı kolay cihaz yönetimi araçları ve kapsamlı bir ekosistem ile eğitim alanları içinde hibrit dijital öğrenme deneyimi sunan en son eğitim teknolojimizi ve çözümlerimizi keşfedin.
 • Konut
  Konut
  Özgün ve modern mutfaklardan tasarım ve teknolojinin dansı ankastre ürünlere; çevre dostu iklimlendirme sistemlerinden enerji tasarrufu sağlayan solar enerji sistemlerine kadar evinizin tüm ihtiyaçları Arçelik Kurumsal Çözümlerde tek bir çatı altında..
 • Ofis
  Ofis
  Sınıfının en iyi görüntüleme çözümleri, kullanımı kolay cihaz yönetimi araçları ve kapsamlı bir ekosistem ile eğitim alanları içinde hibrit dijital öğrenme deneyimi sunan en son eğitim teknolojimizi ve çözümlerimizi keşfedin.
Eğitim
Teklif Al
Yükleniyor