Erkan Koleji

Erkan Koleji

Erkan Koleji

İklimlendirme Çözümleri 


Adana’da bulunan Erkan Koleji, 1988 yılından beri ülkenin geleceği olan çocuklara sağladığı eğitim ile değer katmaya devam ediyor. Anaokulundan liseye kadar eğitim imkanı sağlayan kolej, aynı zamanda yaz okulları ile de çocukların sosyal gelişimine katkı sağlıyor. Yılın her zamanı aktif olan Erkan Koleji’nin ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyacı ise Arçelik iklimlendirme çözümleri ile karşılanıyor. 


Farklı kademelerde eğitim veren Erkan Koleji’nin her alanında konforlu ortam ve temiz bir hava yaratmak için Arçelik VRS klima sistemi tercih edildi. İç mekanda eşit iklimlendirme sağlanması amacıyla koleje 7 adet, toplamda 118 Hp dış ünite ve 62 adet iç ünite kuruldu. 

Mekanın İhtiyacına Uygun Esnek Tasarımlar

Eğitim dönemi haricinde yaz okulları ile de aktif olan Erkan Koleji’nin yılın her zamanı ihtiyaç duyduğu iklimlendirme çözümü için öncelikle mekan keşfi yapıldı. Okulun ihtiyacı ve sistem kurulumunun sağlanacağı noktalar tespit edilip projelendirildikten sonra Arçelik VRS iç ünite ve dış ünitelerin kurulumu sağlandı. 


Proje kapsamında okuldaki her bir alanın ihtiyacına yönelik çözüm üretilmeye dikkat edildi. Arçelik VRS iç ünitelerin farklılaşan modelleri sayesinde alanın büyüklüğüne ve tasarımına uygun çözümler sunuldu. Tavan tipi, kaset tipi ve duvar tipi olmak üzere esnek tasarıma sahip iç üniteler ile Erkan Koleji’ndeki her alanın ihtiyacı maksimum performansta karşılandı. 

Verimli Kullanım İçin Her Zaman Destek 

Erkan Koleji’ne sunulan iklimlendirme çözümü ile okulun yüksek performanta iklimlendirilmesine imkan tanınırken aynı zamanda enerji tasarrufu yapılmasına da yardımcı olundu. Yeni nesil inverter kompresör teknolojisi ile yüksek enerji verimliliği sağlayan Arçelik VRS dış üniteler sayesinde okula, çevre ve bütçe dostu bir iklimlendirme sistemi kuruldu. 


Kuruluma gerçekleştirilen iklimlendirme sisteminin her zaman yüksek performans ve enerji verimliliği sağlaması için de Arçelik, satış sonrası hizmeti ile Erkan Koleji’ne destek olmaya devam ediyor. Arçelik bakım hizmeti ve servis desteği sayesinde okuldaki tüm klimaların her zaman kusursuz çalışması sağlanıyor.


Teklif Al
Yükleniyor