Erzurum Ramada Otel

Erzurum Ramada Otel

Erzurum Ramada Otel

İklimlendirme Çözümleri 


Palandöken Kayak Merkezi ile kış turizmi açısından önemli bir şehir olan Erzurum’a gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklayabileceği Erzurum Ramada Otel; 500 kişi kapasiteli yemek salonu, 50 kişilik toplantı salonu, otel müşterilerine sunduğu sauna, hamam ve SPA imkanlarıyla lüks konaklama deneyimi sunuyor.


Hem turistik geziler hem de iş gezileri için uygun olan Erzurum Ramada Otel, yüksek kapasiteli konaklama imkanını ve kaliteli hizmet anlayışını Arçelik iklimlendirme çözümleri ile tamamlıyor. Arçelik VRS klima çeşitlerini tercih eden otelde iç mekanın konforu, 7 adet 174 Hp dış ünite ve 95 adet iç ünite ile sağlanıyor.

Modern Tasarımda Yüksek Performans 

Arçelik kurumsal çözümler kapsamında dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Ramada’nın Erzurum’daki şubesi Erzurum Ramada Otel için yüksek kapasitede konaklama imkanı ve konforlu hizmet anlayışı dikkate alınarak çözüm üretildi. Arçelik VRS iç ünite ve dış ünite sistemleri tercih edilen otelde, iç mekanının her bir noktasının eşit miktarda iklimlendirilmesine özen gösterilerek projelendirilme yapıldı. 


Erzurum Ramada Otel için modern ve kompakt tasarıma sahip Arçelik VRS iç üniteler arasından iç mekanın konforunu sağlayan ve mekanın dizaynına uygun seçenekler tercih edildi. Böylelikle hem tasarım hem de performans açısından uygun iklimlendirme çözümleri ile Erzurum Ramada Otel’in iklimlendirme ihtiyacı maksimum oranda karşılanırken otelin dizaynı, şık tasarıma sahip klimalarla tamamlandı. 

Yüksek Enerji Verimliliği Sağlayan Teknoloji 

Otelin ısıtma ve soğutma ihtiyacı için akıllı yük kontrolü ve üstün inverter kompresör teknolojisine sahip Arçelik VRS dış üniteler tercih edildi. Böylelikle Arçelik VRS sistemler ile Erzurum Ramada Otel’e her hava koşuluna uygun iklimlendirme çözümü sunulurken dış ünitelerin yüksek enerji verimliliği sağlayan yapısı sayesinde işletim maliyetlerinde tasarruf yapılmasına yardımcı olundu. 


Arçelik’in sadece kurulum değil, satış sonrasında da devam eden müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Erzurum Ramada Otel’in iklimlendirme ihtiyacına yönelik etkin çözümler sunulmaya devam ediliyor. Servis güvencesi sayesinde projede kullanılan sistemlerin sürekli olarak maksimum verimlilikte çalışması ve olası sorunlara karşı hızlı aksiyonlar alınması sağlanıyor. 


Teklif Al
Yükleniyor