ERZURUM ŞEHİR HASTANESİ

ERZURUM ŞEHİR HASTANESİ

ERZURUM ŞEHİR HASTANESİ

Görüntüleme Çözümleri 


Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük hastanesi olma unvanına sahip Erzurum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ek binası olarak inşa edilen Erzurum Şehir Hastanesi, yeni teknolojileri ve farklı alanlardaki tıbbi birimleri ile 2020 yılından bu yana sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor. İleri teknoloji cihazlarla donatılmış hastanenin görüntüleme sistemleri ise Arçelik çözümleri ile karşılanıyor. 

Erzurum Şehir Hastanesi’nde hastane içi bilgilendirmenin yapılması, doktor ve hasta iletişiminin kolaylıkla sağlanması için Arçelik görüntüleme çözümleri arasından Smart TV teknolojisi tercih edildi. Büyük bir sağlık kompleksi olan alanın ihtiyacını karşılamak için 579 adet 32" ve 26 adet 43" Smart TV olmak üzere toplam 605 ekranın kurulumu gerçekleştirildi. 

Yüksek Kalitede En Uygun Çözüm 

Yüksek kalitede, kullanışlı ve uygun görüntüleme için çözüm olan Arçelik Smart TV’ler ile Erzurum Şehir Hastanesi’ne profesyonel görüntüleme imkanı tanındı. Hasta odalarına ve ortak alanlara yerleştirilen Smart TV’ler sayesinde hem hastane içerisinde iletişime, hem de hastalara sunulan hizmetin iyileştirilmesine çözüm sunuldu. Smart ekranların görüntüleme yapacağı saat aralığının ayarlanabilir olması ile de hastanenin daha yoğun olduğu saatlere göre yayın zamanının belirlenebilmesi ve buna göre içerik kontrolü yapılabilmesi sağlandı. 

Arçelik Smart ekranlarla hem kurum iletişimine hem de hastalara yönelik hizmete katkı sunulmasının yanı sıra Erzurum Şehir Hastanesi’nin enerji tasarrufu yapmasına da yardımcı olundu. Düşük güç tüketimine sahip bu ekranlar sayesinde hastaneye çevre ve bütçe dostu görüntüleme sistemi kuruldu.

Uzaktan Yönetilebilen Akıllı Sistem 

Performans ve verimlilik açısından kullanışlı bir yapı sunan Arçelik Smart TV’lerin içerik yönetim yazılımları ile entegre bir şekilde çalışabilmesi, Erzurum Şehir Hastanesi’ne ekran kontrolünde uzaktan takip imkanı tanınıyor. Böylelikle merkezi bir sistem üzerinden içerik kontrolü yapılarak hastane içerisindeki ekranların iletişim odaklı kullanımında kolaylık sağlanıyor.

İçerik yönetim yazılımı ile uzaktan kontrol imkanın yanı sıra tüm ekranların belirli bir standartta görüntüleme ayarları yapılabiliyor. Böylelikle hasta odalarında tercih edilen Smart TV’lerin kanal ve ses ayarları gibi görüntüleme seçenekleri, Erzurum Şehir Hastanesi tarafından ayarlanıp kontrol edilebiliyor.


Teklif Al
Yükleniyor