ESPARK AVM

ESPARK AVM

ESPARK AVM

Görüntüleme Çözümleri 


2007 yılında Eskişehir’de faaliyete başlayan Espark AVM; içerisinde bulunan 150 mağazası, kafeleri, restoranları, sinema ve oyun alanı ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Eskişehir için hem bir alışveriş merkezi hem de buluşma noktası olan Espark AVM, şehrin merkezindeki konumu ile markalar için cazip satış noktası olmayı başarıyor. Pek çok markaya ev sahipliği yapan bu alışveriş merkezinin profesyonel görüntüleme yaparak bünyesindeki marka, ürün ve kampanyaları duyurabilmesi ise Arçelik görüntüleme çözümleri tarafından sağlanıyor. 

AVM’de yer alan markaların tanıtım yapabilmesi, kampanyaları duyurabilmesi ve kitlesi ile etkili iletişim kurulabilmesi için Espark AVM içerisine 50 adet 65" Arçelik endüstriyel ekran yerleştirildi. Ekranların yönetimi için de Arçelik’in içerik yönetim yazılımı olan Arsigna tercih edildi.   

Yüksek Çözünürlükte Kesintisiz Görüntüleme 

Espark AVM’de kurulumu gerçekleştirilen endüstriyel ekranlarla tanıtım, bilgilendirme ve kampanya içeriklerinin paylaşılabileceği bir alan oluşturuldu. Alışveriş merkezine, kitle ile iletişim için yeni bir alan yaratılırken ekranların yüksek görüntü kalitesi sayesinde de etkili ve ilgi çekici görüntüleme yapabilme imkanı tanındı. Ayrıca ekranların yatay ve dikey kullanılabilme özelliği ile de farklı boyutlarda içeriklere uygun görüntüleme çözümü sunuldu.

Yüksek çözünürlüklü ekranlar ile etkileyici görüntüleme yapabilen Espark AVM, ekranların 7/24 kullanım imkanı ile de kesintisiz içerik yayını yapabiliyor. Arçelik endüstriyel ekranların uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı yapısı sayesinde alışveriş merkezinde kitle ile iletişim her zaman aktif halde tutulabiliyor. İçeriklerin kontrolü ve ekranların yönetimi ise endüstriyel ekranlarla entegre çalışan Arsigna yazılımı ile kontrol edilebiliyor. 

Çevre ve Bütçe Dostu Görüntüleme Çözümü 

Yüksek görüntü kalitesi, kesintisiz görüntüleme imkanı ve uzaktan içerik yönetimi ile Espark AVM’ye profesyonel görüntüleme yapma imkanı sağlayan Arçelik, çevre ve bütçe dostu teknolojileri ile de kazançlı bir yapı sunuyor. Alışveriş merkezinde kullanılan Arçelik endüstriyel ekranların düşük güç tüketimi sayesinde hem çevreye hem de bütçeye kazanç sağlanıyor. 

Ayrıca Arçelik’in sunduğu bu teknoloji ile kampanya, tanıtım gibi duyurular için basılı materyalin kullanımı da ortadan kaldırılıyor. Böylece enerji tasarrufunun yanında Espark AVM’nin baskı giderlerinin sıfırlanmasına yardımcı olunurken kağıt israfının da önüne geçiliyor.


Teklif Al
Yükleniyor