FİNANS ŞEHİR

FİNANS ŞEHİR

FİNANS ŞEHİR

Ankastre Çözümleri

Türkiye’nin mega projesi İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin yanında konumlandırılan ve prestijli inşaat projeleri ile alanında öncü Sinpaş Holding tarafından yapılan Finans Şehir, İstanbul’un merkezinde yeni bir yaşam vadediyor. Caddeleri, sosyal alanları, mağazaları ile bir siteden daha fazlası olan Finans Şehir, az katlı yatay mimarisi ve farklı büyüklükteki daire seçenekleri ile dikkat çekiyor. Modern bir dizaynın ve konforlu yaşam deneyimin ön plana çıktığı bu projenin mutfakları ise ankastre çözümleri ile tamamlanıyor.

Dış alanlarından iç dizaynına kadar her detayı özenle tasarlanmış Finans Şehir dairelerinin mutfakları için Leisure ankastre ürünleri tercih edildi. Modern tasarımın ön planda olduğu proje, estetik tasarımları ile dikkat çeken Leisure ürünleri ile tamamlandı.

Modern Mimariyi Tamamlayan Şık Tasarımlar

1+0’dan 4+1’e kadar farklı yaşam seçenekleri sunulan Finans Şehir’in tüm dairelerinde estetik ve modern detaylar ön plana çıkıyor. Şık tasarımları ile fark yaratan Leisure ürünleri de projeyi tamamlayıcı ankastre çözümü oldu. Modern tasarım detaylarına ve işlevsel kullanıma sahip Leisure koleksiyonundan multifonksiyonel fırın, vitroseramik ocak, gömme tip aspiratör ve bulaşık makinesi kullanıldı.

Modern mimarinin tamamlayıcısı Leisure ürünleri ile Finans Şehir mutfaklarında estetik ve işlevsellik bir arada sunuldu. Tasarımın üstün teknoloji ile buluştuğu Leisure ankastre ürünleri sayesinde tüm projede olduğu gibi daire mutfaklarında da konforlu bir ortam yaratıldı.

Servis Desteği ile Kusursuz Kullanım

Leisure ankastre ürünleri ile konforlu ve estetik yaşam alanlarını tamamlayan Finans Şehir projesine sunulan destek, son teknoloji ürünler ile sınırlı değil. Satış sonrasında da geniş servis ağı ve güçlü servis desteği ile projede kullanılan Leisure ankastre ürünlerinin her zaman kusursuz çalışması garanti ediliyor.

Servis desteği sayesinde Finans Şehir projesinde kullanılan ürünlerde oluşabilecek sorunlara karşı hızlı ve etkin çözümler sunuluyor. Böylelikle projenin temelini oluşturan konforlu yaşam deneyimine satış sonrası hizmetlerle her zaman katkı sağlanıyor.

Teklif Al
Yükleniyor