GO Ofis Adana

GO Ofis Adana

GO Ofis Adana

İklimlendirme Çözümleri 


Freelance çalışanlar, startup şirketler, ulusal ve global markalar için uygun ofis alanları ile Go Ofis, Adana’da yeni bir çalışma deneyimi sunuyor. Paylaşımlı çalışma alanları, ihtiyaca göre büyütülebilir ofisleri ve sanal ofis seçenekleri ile iş dünyasını Go Ofis çatısı altında topluyor. Etkinlik ve toplantılar için de çözümler sunan bu yeni nesil çalışma ortamının iklimlendirilmesi ise Arçelik’in gelişmiş teknolojisi ile fark yaratan iklimlendirme sistemleri ile sağlanıyor. 


Adana’nın merkezinde yer alan Go Ofis’in ısıtma ve soğutma iihtiyacı için Arçelik’in iklimlendirme çözümleri arasında yer alan LG VRF klimalar tercih edildi. Go Ofis’teki tüm alanlarda konforlu bir ortamın yaratılması için 6 adet, toplam 106 Hp dış ünite ve 59 adet iç ünite kullanıldı. 

Mekanın İhtiyacına En Uygun Çözüm 

Kentin iş ağına katkı sağlayan Go Ofis’e uygun çözümü bulabilmek için Arçelik tarafından mekan keşfi yapıldı. Mekanın ihtiyacı belirlendikten sonra çalışma ortamında her alanın eşit miktarda iklimlendirilmesini sağlamak için LG VRF klimalar projelendirildi ve sistem kurulumu gerçekleştirildi. 


Go Ofis’e iklimlendirme çözümü sunulurken çalışma ortamı içerisindeki her alanın ihtiyacı dikkate alındı. Farklı büyüklükte ve tasarımda ofislere sahip bu alan için LG VRF iç üniteler en uygun iklimlendirme seçeneği oldu. Duvar tipi, tavan tipi ve kaset tipi olarak farklı modelleri bulunan LG VRF iç üniteler sayesinde her ofisin ihtiyacı maksimum oranda karşılanırken mekanın dizaynı şık klima tasarımları ile tamamlandı. 

Yüksek Enerji Verimliliği Sağlayan Teknoloji 

Go Ofis’te tercih edilen yüksek performanslı LG VRF klimalar ile aynı zamanda enerji tüketiminde tasarruf sağlanmasına yardımcı olundu. LG VRF dış ünitelerin yeni nesil inverter kompresör ve akıllı yük kontrol teknolojisi sayesinde yüksek enerji verimliliği sağlanarak mekana hem çevre hem de bütçe dostu bir iklimlendirme çözümü sunuldu. 


Üstelik yüksek enerji verimliliği ve performans sunan LG VRF klimalar ile Go Ofis’e çözüm sunan Arçelik’in hizmetleri sadece keşif, projelendirme ve kurulum ile sınırlı değil. Arçelik’in bakım hizmeti ve servis desteği sayesinde Go Ofis’te tercih edilen tüm klimaların her zaman yüksek performansta çalışması garanti ediliyor.


Teklif Al
Yükleniyor