GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

Eğitim, perakende ve konaklama alanlarındaki farklı ihtiyaçlara yüksek teknoloji ve kusursuz görüntü kalitesiyle özel görüntüleme çözümleri sunuyoruz. Eğitim alanında öğrencilerin performansını artıran akıllı tahta ve bulut tabanlı yazılıma sahip 3-D printer ürünleri, perakende alanında %100 görsel içerik kontrolü sağlayan Videowall ve PID ürünleri, konaklama alanında anlık bilgilendirmeleri ve duyuruları müşterilere en etkin ve hızlı ulaştıran Beko Guest Management yazılımıyla içinde bulunduğumuz her projede fark yaratıyoruz.

Konut Projeleri

Özgün ve modern tasarım mutfaklar, tasarım ve teknolojinin dansı ankastreler, çevre dostu iklimlendirme sistemleri ve tasarruf sağlayan sürdürülebilir solar enerji sistemleri ile konut projelerinin ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

Sembol İstanbulSeba BoulevardHepIstanbul

İşyeri

Yüksek teknolojiye sahip altyapı ve düşük enerji maliyetlerini bir araya getiren mühendislik çözümleri, görüntüleme, solar enerji sistemleri, mutfak ve iklimlendirme sistemleriyle iş merkezi projelerinin ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

Okul

Öğrencilerin performansını artıran akıllı tahta ve bulut tabanlı yazılıma sahip 3-D printer ürünlerinin yanı sıra güven veren mühendislik çözümleri, iklimlendirme, solar enerji sistemleri sistemleriyle eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

Stadyum Projeleri

Üst düzey mühendislik ve uygulamalar sayesinde son teknoloji görüntüleme, uzun ömürlü ve yüksek verimli, tasarruf sağlayan çevre dostu solar enerji sistemleri ve maksimum konfor sağlayan düşük maliyetli iklimlendirme sistemleriyle stadyumların ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

Vodafone Park

Otel

Konaklama alanında anlık bilgilendirmeleri ve duyuruları müşterilere en etkin ve hızlı ulaştıran Beko Guest Management yazılımı, son teknoloji Otel TV ve profesyonel bilgi ekranlarıyla donanımlı, enerji tasarruflu görüntüleme, iklimlendirme ve çevre dostu solar enerji sistemleriyle otel projelerinin ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

Hastane

Yüksek verimli, düşük maliyetli, enerji tasarrufu konfor ve ileri teknolojiyi sağlayan görüntüleme, iklimlendirme ve solar enerji sistemleriyle hastanelerin ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

ENTEGRE PROJELERHer başarılı projenin arkasında tasarımı, teknolojisi ve enerji tasarrufu ile fark yaratan, projeye özel geliştirilmiş çözümler vardır. Arçelik Kurumsal Çözümler olarak uzman kadromuz, geniş ürün yelpazemiz ve güçlü hizmet alt yapımızla eğitim, konaklama, üretim, perakende, gayrimenkul ve daha birçok alanda kurumsal hedeflerinize ayrıcalık sağlayacak ihtiyacınıza özel entegre projeler hazırlıyoruz.

Projenizi hayata geçirirken yarının teknolojisi ve bugünün en etkin çözümlerini sizin için bir araya getiriyoruz
Konut Projeleri

Özgün ve modern tasarım mutfaklar, tasarım ve teknolojinin dansı ankastreler, çevre dostu iklimlendirme sistemleri ve tasarruf sağlayan sürdürülebilir solar enerji sistemleri ile konut projelerinin ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

Projeleri Görüntüle
Konut
İş Merkezi
Okul
Stadyum
Otel
Hastane
DETAYLI BİLGİ
arrow
Referans Projeler
Sembol İstanbul , arrow
   GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ ÜRÜNLERİ

   Kafe, restoran, otel gibi işletmelerin ihtiyaçları için özel olarak üretilen, zamandan ve enerjiden tasarruf ettirip maliyetleri düşürürken, konfor, tasarım ve teknolojiyi bir arada sağlayan hesaplı ürünler sunuyoruz.

   • Sembol İstanbul Ankastre Çözümleri
   • Nida Park Ankastre Çözümleri
   • Bilişim Vadisi İklimlendirme Çözümleri
   • Vodafone Park Tüm Kategoriler