GRANADA LUXURY GRUP HOTELLERİ

GRANADA LUXURY GRUP HOTELLERİ

GRANADA LUXURY GRUP HOTELLERİ

Görüntüleme Çözümleri 


Granada Luxury Grup; Antalya’nın farklı beldelerindeki otelleri ile Granada Luxury Belek, Granada Luxury Avsallar ve Granada Luxury Okurcalar olarak konforlu konaklama hizmeti ile dikkat çekiyor. Granada Luxury otelleri modern çizgisini ve yüksek standartlarını koruyarak misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor. Antalya’nın en güzel tatil beldelerinde yer yer alan Granada Otelleri, konaklama çözümlerinde ise üst düzey standartlarını tamamlayan Beko’yu tercih etti. 

Bütün Otellerinin odaları, Beko’nun kullanışlı ve şık tasarıma sahip Smart TV’ler ile tamamlandı. Granada Luxury Otellerindeki toplam 2120 odada kurulumu yapılan 32" Smart TV lerin ekran yönetiminde maksimum verimlilik sağlaması için de Guest Management sistemi de kuruldu. 

Uzaktan Yönetim ile Üst Düzey Kontrol 

Beko’nun hem tesisi, hem de tesisin misafirlerini düşünen görüntüleme çözümleri sayesinde Granada Luxury Otelleri modern tasarımına ve konforlu konaklama deneyimine en uygun sistemler ile donatıldı. 

Grana Luxury Otellerinin tasarımı ve konforu ile yüksek standartlardaki odaları, Beko teknolojisi ile buluşturuldu. Otelin odaları için şık dizaynı ve kullanışlı yapısı ile ön plana çıkan Beko Smart TV’ler tercih edildi. Guest Management sistemi ile de otele, tüm ekranları tek bir merkezden kontrol etme imkanı tanındı. Bu kullanışlı sistem sayesinde 2120 adet ekranın yazılım güncellemelerini ve kanal - ses ayarlarını kolaylıkla yapabilen otel, yüksek standartlarını misafirlerine sunduğu izleme deneyimine de yansıttı. 

Misafire Özel Ekran Deneyimi 

Otelcilik sektörüne sunduğu çözümlerle fark yaratan Beko, görüntüleme sistemleri ile Granada Luxury Otellerinin misafire özel iletişim ihtiyacına da çözüm sundu. Otel yönetimi Guest Management sistemi ile özelleştirilebilir ekranlar sayesinde, misafirlere özel olarak karşılama mesajını ekrana yansıtabiliyor.

Ekranların misafire göre ayarlanabilme avantajı, sadece karşılama mesajı ile sınırlı değil. Farklı ülkelerden misafirler ağırlayan Granada Luxury Hotelleri, odalardaki ekranların dilini misafirin diline göre ayarlayabiliyor ve özel kanal listesi oluşturabiliyor. Buna ek olarak kurumsal tanıtım ve bilgilendirme içerikleri de ekranlar aracılığı ile paylaşılabiliyor. Böylelikle ekranlar hem yüksek kalitede izleme deneyimi sunan televizyonlar hem de otelin bir hizmet ve pazarlama aracı olarak kullanılabiliyor.


Teklif Al
Yükleniyor