HAVELSAN

HAVELSAN

HAVELSAN

Su Arıtma Çözümleri 


1982 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından kurulan HAVELSAN; savunma, bilişim, simülasyon ve otomasyon sistemleri için geliştirdiği ileri teknoloji ürünleri ile hem kamu kuruluşlarına hem de özel şirketlere çözümler sunuyor. Türkiye’nin en büyük savunma sanayi şirketlerinden biri olan HAVELSAN, temiz su ihtiyacını ise Arçelik’in profesyonel çözümleri ile karşılıyor. 

Kalabalık kadrosu ve buna bağlı olarak yoğun su tüketimi dikkate alınarak HAVELSAN binası için Arçelik’in su arıtma çözümlerinde fark yaratan cihazları ile temiz su erişimine yönelik sistem kuruldu.  

Temiz Su İçin Ekonomik ve Pratik Çözüm 

HAVELSAN binasına kurulumu gerçekleştirilen su arıtma cihazları sayesinde HAVELSAN’ın temiz su erişimine hem ekonomik hem de pratik bir çözüm sunuldu. Arçelik su arıtma cihazları ile 7/24 temiz su kullanımı sağlayan HAVELSAN, bu gelişmiş sistem ile içme suyu siparişini ve damacana kullanımını ortadan kaldırdı. Şebeke suyunu içme suyuna çevirebilen su arıtma cihazları sayesinde kuruma sağlanan tasarruflu yapının yanı sıra kurumun plastik tüketimi de ortadan kaldırılarak çevre dostu bir sistem geliştirildi. 

Su arıtma sistemi kurulurken kalabalık bir kadroya sahip HAVELSAN’ın yoğun su tüketimi dikkate alındı. Temiz su erişimine ekonomik ve pratik bir çözüm olarak Arçelik’i tercih eden kurum için geniş tank kapasitesine sahip su arıtma cihazları tercih edildi. Böylelikle kesintisiz içme suyuna ulaşım desteklenirken HAVELSAN’ın ihtiyaçları maksimum oranda karşılandı. 

Düzenli Bakım ile Her Zaman Kusursuz Filtreleme 

Ters ozmos teknolojisine sahip Arçelik su arıtma cihazlarını tercih eden HAVELSAN, her zaman güvenle su tüketimi sağlıyor. Su arıtmada en güvenilir sistem olan bu teknoloji sayesinde şebeke suyuna dört aşamalı bir filtreleme uygulanıyor. Böylelikle şebeke suyu içme suyuna çevrilirken en küçük partikül bile sudan ayrıştırılıyor. 

Arçelik kalitesi ve güveni sadece ürünlerde sunulan teknoloji ile sınırlı değil. Filtrelemenin her zaman kusursuz olması için Arçelik tarafından cihazlara düzenli bakım yapılıyor ve filtreler değiştiriliyor. Böylece HAVELSAN’ı


Teklif Al
Yükleniyor