İLLER BANKASI

İLLER BANKASI

İLLER BANKASI

Su Arıtma Çözümleri 


Belediyelere finans ve proje desteği sunan İller Bankası, yerel yönetimlerin ihtiyaçlarının karşılanması ve şehirleşme projeleri ile modern kentlerin oluşması için 1933 yılından beri faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye’ye değer katma vizyonuyla ilerleyen bu önemli kamu kuruluşunun temiz su ihtiyacına yönelik çözüm ise Arçelik tarafından üretildi. İller Bankası’nın ihtiyacı için en uygun çözüm olarak Arçelik tezgah altı su arıtma cihazları tercih edildi ve kurum çalışanlarının kesintisiz içme suyuna ulaşımı desteklendi. 

Temiz Suya Hızlı Erişim İmkanı 

İller Bankası ihtiyacına yönelik su arıtma çözümü olarak Arçelik tezgah altı su arıtma cihazları tercih edildi. Kolay kurulum imkanı tanıyan tezgah altı su arıtma cihazları ile kurumun kesintisiz temiz su kullanımı sağlandı. İller Bankası için kurulan cihazların geniş tank kapasitesi sayesinde kurum içi yoğun su tüketimine yönelik en uygun çözüm sunuldu. 

7/24 temiz su erişimi için çözüm sunan Arçelik su arıtma cihazları sayesinde İller Bankası’nın içme suyu için sipariş süreci ve damacana kullanımı ortadan kaldırıldı. Kurum içinde içme suyu harcamalarına yönelik ekonomik bir sistem kurulması ile hem temiz hem de tasarruflu su tüketimi sağlandı. 

Düzenli Bakım ile Her Zaman Kusursuz Filtreleme  

İller Bankası’nın ihtiyacına yönelik en uygun çözümün belirlenmesinin ve cihazların kurulumunun yapılmasının yanı sıra Arçelik’in servis güvencesi ile de su arıtma cihazlarının her zaman kusursuz bir şekilde çalışması destekleniyor. 

Arçelik servis güvencesi kapsamında cihazların düzenli filtre takibi yapılarak arıtmanın her zaman temiz bir şekilde gerçekleşmesi için filtre değişimi yapılıyor. Böylelikle cihazlarda tercih edilen ve su arıtmada en güvenilir yöntem olan ters ozmos filtreleme sisteminin her zaman yüksek performansta çalışması sağlanıyor. Filtre değişimine ek olarak cihazlarda oluşabilecek herhangi bir soruna karşı etkin ve hızlı çözüm alınabilmesi için Arçelik’in geniş servis ağı her zaman İller Bankası’na destek oluyor.


Teklif Al
Yükleniyor