INNVISTA HOTEL BELEK

INNVISTA HOTEL BELEK

INNVISTA HOTEL BELEK

Görüntüleme Çözümleri 


Antalya’da bulunan Innvista Hotel Belek; 315 odası, farklı damak tatlarına göre çeşitlendirdiği restoranları ve aktivite seçenekleri ile misafirlerine lüks ve konforlu bir deneyim sunuyor. Hizmet kalitesini üst seviyede tutmak için misafirleri ile iletişime her zaman dikkat eden otelde, Arçelik görüntüleme çözümleri ile yeni bir iletişim alanı yaratıldı. 

Innvista Hotel Belek’in otel dışında ve içinde kesintisiz görüntüleme yapabilmesi için Arçelik’in görüntüleme çözümleri arasından LED ve endüstriyel ekranlar tercih edildi. Otelin dışına 2 adet outdoor LED ekran ve otel içerisine de 14 adet endüstriyel ekran kuruldu. 

Yüksek Standartlara Uygun Görüntüleme Çözümü 

Hem dış mekanda hem iç mekanda çözüm sunulan Innvista Hotel’in yüksek standartları, Arçelik’in yüksek görüntü kaliteli ekranları ile tamamlandı. LED ekranların yüksek çözünürlükte ve gün ışığına duyarlı şekilde görüntüleme yapabilmesi sayesinde otelin her saat verimli görüntüleme yapabilmesi sağlandı. Aynı şekilde iç mekanlarda kullanılan endüstriyel ekranların yüksek çözünürlüklü yapısı ile uzak mesafelerden bile içeriklerin rahatlıkla görülebilmesine yardımcı olundu. 

Innvista Hotel Belek’te kurulumu gerçekleştirilen ekranlarla kesintisiz görüntüleme imkanının yanı sıra Arçelik’in düşük güç tüketimli ekranları sayesinde otelde enerji tasarrufu yapıldı. Maksimum güç ile minimum enerji tüketimi yapan ekranlar aracılığıyla otele hem çevre hem de bütçe dostu görüntüleme çözümü sunuldu. 

Uzaktan Kontrol İmkanı ile Konforlu Kullanım 

Innvista Belek Hotel’in iç ve dış mekanlarında kullanılan tüm ekranların yönetimi için Arçelik’in görüntülemede performansı artıran içerik yönetim yazılımı tercih edildi. Böylelikle tüm ekranlara, merkezi sistemden erişebilme imkanı sunularak otelin pratik ve hızlı bir şekilde içerik yönetimi yapabilmesi sağlandı. 

Arçelik’in son teknoloji profesyonel ekranları ve içerik yönetim yazılımı ile Innvista Hotel Belek’e yeni ve etkileyici bir iletişim kanalı oluşturularak, hem otelin hem de misafirlerinin konforlu bir deneyim yaşamasına yardımcı olundu.


Teklif Al
Yükleniyor