Kiralama

Kiralama

GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİNDE UZUN DÖNEMLİ KİRALAMA

Arçelik Kurumsal Çözümler olarak profesyonel görüntüleme sistemlerimizi, kiralama modeliyle hizmete sunuyoruz. Eğitim, perakende ve konaklama gibi farklı alanlardaki ihtiyaçlara yönelik, yüksek teknolojili ve kaliteli endüstriyel ekranlarımızı, 36 ay şeklinde uzun dönemli olarak kiralıyoruz. Uzun dönemli kiralama hizmetimizle endüstriyel ekran, içerik yönetimi yazılım ve aksesuarları bir paket halinde servis ediyoruz.

Geniş ürün yelpazesine sahip dijital bilgi ekranları, videowall ve akıllı tahtalar gibi endüstriyel ekranlarımızı Türkiye geneline yayılan güçlü servis ve destek ağımızla küçük, orta ve büyük fark etmeksizin tüm işletmelerin kullanımına sunuyoruz. Kiralama modeli sayesinde işletmeler, yüksek satın alama maliyetlerine katlanmadan, değişen ihtiyaçlarına göre ekran sayısını artırıp azaltma esnekliğine sahip oluyor. Ayrıca kurulum ve yerinde bakım hizmetlerimiz ile birlikte yazılım güncellemesi ve yeni ekranlara geçme gibi imkânlardan da yararlanabiliyor.


Kiralama Modeli ile Sunduğumuz Ürünler: 

Endüstriyel Monitörler (22”, 43”, 55”, 98”)

Videowall Monitörler (49”, 55”)

Endüstriyel PC / Digital Signage Player Ürünler 


Kiralama Modeli ile Sunduğumuz Hizmetler: 

Dijital İçerik Yönetimi 

Bakım ve Destek Hizmetleri 


Kiralama Modeli ile Sunduğumuz Ürün ve Hizmetlerin Özellikleri:

Uzaktan Yönetim ve Kontrol: Hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilen ekranlarımızda bulut tabanlı içerik yönetim yazılımı ile hizmet veriyor. Bu sayede endüstriyel ekranlarımız hem uzaktan yönetilebiliyor hem de içerikleri kolayca değiştirilebiliyor. Farklı saatlerde, günlerde veya belirli etkinliklerde farklı içeriklerin otomatik olarak yayınlanması planlanabiliyor. Ayrıca fiziksel seyahat ve taşıma maliyetlerini azaltarak enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor.


Daha Uzun Ömür: 7 gün/24 saat veya 7 gün/16 saat çalışabilecek özelliklere sahip ürünlerimiz, endüstriyel ürün tasarımlarına uygun şekilde üretildiği için daha dayanıklı olup uzun ömürlü kullanım sunuyor. Normal televizyonlarda 30 bin saat ömürlü paneller kullanılırken ürünlerimizin panel ömrü 50 bin saati buluyor. Ürünlerimiz düzenli bakım ve güncellemelerle, uzun yıllar boyunca güvenle kullanılıyor. Bu da elektronik atık miktarını azalttığı için sürdürülebilirlik misyonumuzu destekliyor.


Enerji Verimliliği: Gelişen teknolojilerle birlikte tasarlanan endüstriyel ekranlarımız, enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor. LED ekranlarımız, düşük enerji tüketimi ile yüksek parlaklık sağlıyor. Ek olarak, enerji tasarruflu aydınlatma ve otomatik kapanma gibi özelliklerle donatılmış ekranlarımız enerji verimliliğini destekliyor.


Kiralama Modelinin Avantajları

Düşük Maliyet: Satın alma maliyetleri yüksek olabilirken, kiralama seçeneği özellikle yeni işletmeler için daha ekonomik bir alternatif oluşturuyor.


Esneklik ve Ölçeklenebilirlik: Kiralama sistemi, işletmelerin değişen ihtiyaçlarına göre esneklik ve ölçeklenebilirlik imkânı sağlıyor. Değişen pazar koşullarına uyum sağlamak için ekran sayısını artırma veya azaltma esnekliğini getiriyor. 3 farklı seviyedeki Bakım ve Destek Hizmetimiz sayesinde yerinde bakım onarım hizmeti, 3 yıl sonunda ürünlerin uygun taksitlerle yeniden kiralanması veya teknolojik olarak güncel modeller ile devam edilmesi gibi seçenekler sunuyoruz. Bu model sayesinde kiralama süresi sonunda işletmeler, sözleşmelerini istediği gibi yeniliyor, mevcut ekipmanlarını güncelliyor veya değiştirme seçeneğine sahip oluyor.


Teknik Destek ve Güncelleme: İşletmeler, endüstriyel ekranların işletimi ve sorunsuz kullanımı konusunda kolayca teknik destek alıyor. Ayrıca yazılım güncellemesi ve yeni özelliklerle ekranların verimliliği ve işlevselliği artırılması hizmetlerinden de yararlanıyor.


Riskleri Azaltma: İşletmeler, ekranları satın almak yerine kiralamak suretiyle teknolojik ilerleme ve değişen gereksinimler nedeniyle oluşabilecek riskleri azaltabiliyor. Teknoloji hızla değiştiğinde, kiralama hizmeti, işletmelere daha yeni ve gelişmiş ekranlara geçme imkânı sunuyor.


Yönetim ve Bakım: İşletmeler endüstriyel ekranların yönetimi ve bakımı konusunda daha az sorumluluk taşıyor. İşletmelerin ekran yönetimi ve bakımı için kaynak ayırmasına gerek kalmıyor.


Teklif Al
Yükleniyor