MAVERA COMFORT

MAVERA COMFORT

MAVERA COMFORT

Ankastre Çözümleri

Akyapı ve Makro İnşaat’ın ortak projesi olan Mavera Comfort, kesintisiz konfor anlayışı ile İstanbul Başakşehir’de yeni bir yaşam alanı sunuyor. Site içerisindeki spor salonu, yüzme havuzu, park gibi alanları ile küçükten büyüğe herkesin ihtiyacı düşünülen projede farklı büyüklükte kullanışlı daire tipleri sunuluyor. Dış mekanda sunduğu kullanışlı yapıyı daire içi tasarımlarına da taşıyan Mavera Comfort, fonksiyonel yaşam alanlarını kurumsal çözümler ile tamamladı. Mavera Comfort’un kullanışlı ve modern tasarıma sahip 709 dairesinin mutfakları için Leisure ankastre ürünleri tercih edildi.

Konforlu Yaşam Alanlarına En Uygun Çözüm

2+1’den 4,5+1’e kadar farklı büyüklükteki daireleri ile her ihtiyaca uygun yaşam alanları sunan Mavera Comfort’ta konforlu yaşam deneyimi her zaman ön planda. Hem dış mekan hem de dairelerin içinde her detayı, sakinlerinin konforu düşünülerek dizayn edilmiş bu projede en uygun çözüm ise Leisure ankastre ürünleri oldu. Modern tasarımı ve gelişmiş teknolojisi ile dikkat çeken Leisure ankastre çözümlerinden ocak, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi ürünlerle Mavere Comfort evlerinin mutfakları tamamlandı.

Modern ve işlevsel tasarıma sahip Leisure koleksiyonundan ürünlerin tercih edildiği projede estetik ve teknoloji bir araya geldi. Teknolojiyi sanata dönüştüren ürünlerle Mavera Comfort mutfakları hem kullanışlı hem de estetik bir alana çevrildi.

Güçlü Servis Ağı ile Her Zaman Destek

Tasarımı ve teknolojisi ile fark yaratan Leisure ürünleri, satış sonrası servis hizmeti ile her zaman güvence altında.

Projede kullanılan ürünler için 7/24 özel hizmet ve geniş servis ağı ile Mavera Comfort’a her zaman destek olunuyor. Böylelikle yüksek performansı ile dikkat çeken Leisure ankastre ürünlerinin her zaman kusursuz çalışması garanti ediliyor. Mavera Comfort projesinin tercih ettiği ürünlerde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı servis desteği sağlanarak hızlı çözümler sunuluyor.

Teklif Al
Yükleniyor