MEFA GRUP ENDÜSTRİ

MEFA GRUP ENDÜSTRİ

MEFA GRUP ENDÜSTRİ

Solar Enerji Çözümleri 


Faaliyetlerine 2006 yılında başlayan MEFA Grup, 5 ayrı üretim tesisi ile beyaz eşya parçaları ve ham madde üretimine devam ediyor. Sektörün lider yardımcı sanayi markalarından biri olan MEFA, çevreye duyarlı üretim anlayışını ise Arçelik solar enerji çözümleri ile tamamlıyor. 


Yenilenebilir enerjiye geçerek sıfır emisyonlu üretim yapan MEFA için Arçelik’in gelişmiş teknoloji ve yeni nesil tasarımı ile fark yaratan solar panelleri tercih edildi. Arçelik solar paneller ile firmanın 3 farklı üretim tesisinde çatı GES uygulaması gerçekleştirildi. Çatı alanlarının geniş ve az eğimli olmasından kaynaklı Arçelik 540 W solar paneller kullanılarak toplam 3,9 MW gücünde güneş enerji sistemi kuruldu.   

Kaliteli Hizmet ve Üstün Teknoloji 

MEFA Grup’un günlük elektrik tüketimine uygun çözümün sunulabilmesi için Arçelik tarafından keşif gerçekleştirilerek tesisin enerji ihtiyacına yönelik projelendirme yapıldı. Proje kapsamında üretim tesisi için tercih edilen Arçelik 540 W solar paneller ile yüksek verimlilikte güneş enerji sisteminin kurulumu gerçekleştirildi. Böylece Arçelik’in müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde MEFA Grup’un güneş enerjisine geçişi tamamlandı ve karbon ayak izinin azaltmasına destek olundu. 


Güneş enerji çözümlerinde yüksek verimlilik sağlayan teknolojilere sahip Arçelik sayesinde MEFA Grup’un her zaman maksimum güçte elektrik üretimi yapması sağlandı. Half cut tasarıma sahip Arçelik solar panellerin alt ve üst bölümleri bağımsız çalışıyor ve gölgelenmeden kaynaklı güç kaybı minimum seviyeye düşürülüyor. Güneş paneli teknolojisinde fark yaratan bu tasarım sayesinde MEFA Grup’un yüksek verimlilik ve performansla enerji üretimi yapması destekleniyor. 

Kesintisiz ve Yüksek Verimlilikte Enerji Üretimi  

Uzun vadeli çözüm sunan Arçelik güveni ve kalitesi ile MEFA; sadece bugüne değil, geleceğe de yatırım yaptı. Arçelik solar panellerin 25 yıl boyunca minimum %83 verimlilikte çalışma garantisi sunması sayesinde güneş enerji sistemi ile uzun yıllar boyunca yüksek verimlilikte enerji üretimi yapabilecek. 


Arçelik’in gelişmiş teknoloji ve yüksek verimlilik garantisi ile güneş panellerinde sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı, satış sonrasında da devam ediyor. Arçelik solar panellerin 12 yıl garantisi sayesinde MEFA Grup’un güneş enerji sisteminde oluşabilecek herhangi bir aksaklığa karşı hızlı ve etkin çözümler sunuluyor. Böylece sistemin kesintisiz ve her zaman yüksek performansta elektrik üretimi yapması, Arçelik güvencesi ile destekleniyor.


Teklif Al
Yükleniyor