MESA PANORAMA

MESA PANORAMA

MESA PANORAMA

Ankastre Çözümleri

Mesa tarafından inşa edilen Mesa Panorama, İstanbul Maltepe’de her detayı özenle düşünülmüş yeni bir yaşam alanı sunuyor. Merkezi konumu, Adalar manzarası ve sosyal imkanlarıyla keyifli ve konforlu bir yaşam alanı yaratılan Mesa Panorama’nın farklı daire planları da her ihtiyaca uygun çözümlere sahip.

Kaliteli ve konforlu bir yaşam anlayışı ile geliştirilen projenin dairelerinin dizaynı ise ankastre çözümleriyle tamamlandı. 317 adet daireden oluşan Mesa Panorama projesinin mutfakları için şık ve işlevsel Leisure ankastre ürünleri tercih edildi.

Konforlu Yaşam İçin Seçkin Tasarımlar

Mesa Panorama’nın estetik ve şık dizayna sahip dairelerinde tasarımlarıyla fark yaratan Leisure ürünleri kullanıldı. Ankastre ürünlerinde modern ve işlevsel tasarımlara sahip Leisure koleksiyonu, projenin şık daireleri ile buluşturuldu. Fırın, ocak, davlumbaz gibi ankastre ürünleri sayesinde dairelerin mutfaklarına hem estetik bir dokunuş hem de işlevsellik katıldı.

Tasarım detayları ile dikkat çeken Leisure ankastre ürünlerinin gelişmiş teknolojisi sayesinde Mesa Panorama’nın konforlu yaşam standardı en üst seviyeye çıkarıldı. Tasarımın teknoloji ile birleştiği ürünlerle Mesa Panorama’nın mutfakları için pratik çözümler sunuldu.

Servis Desteği ile Kusursuz Deneyim

Leisure ankastre ürünlerinin kullanıldığı Mesa Panorama için çözümler sadece projeyi tamamlayan ürün desteği ve kurulumu ile sınırlı değil. Geniş servis ağı ve 7/24 özel hizmet ile projeye her zaman destek olmaya devam ediliyor.

Satış sonrası hizmetlerle  Mesa Panorama’da bulunan tüm ürünlere servis desteği sağlanıyor. Ankastre ürünlerinde oluşabilecek sorunlara karşı hızlı ve etkin çözümler sunuluyor. Böylelikle Leisure ankastre ürünlerinin her zaman kusursuz çalışması garanti edilerek Mesa Panorama’nın sakinlerine sunduğu konforlu yaşam deneyimi, satış sonrası ve Leisure kalitesi ile destekleniyor.

Teklif Al
Yükleniyor