NATURA VADİ

NATURA VADİ

NATURA VADİ

Ankastre Çözümleri

Ankara’nın iki büyük şirketi Fırat Life Style ve Rast Grup ortaklığıyla inşa edilen Natura Vadi, Çankaya’nın merkezinde konumlanıyor. 909 adet konuttan oluşan bu büyük proje, sakinlerine yeni bir yaşam ve yatırım vaadi sunuyor.

Huzurlu ve konforlu bir yaşam standardı sunan projenin tüm detayları ise Natura Vadi sakinlerinin ihtiyaçları düşünülerek dizayn edildi. Site içerisindeki imkanlarından daire planlarına kadar eksiksiz kurgulanan Natura Vadi projesinin 909 adet dairesinin mutfakları, modern ve işlevsel Leisure ankastre ürünleri ile tamamlandı.  

Modern Tasarımın Teknoloji ile Buluşması

3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere farklı daire planları olan Natura Vadi’nin iç mimarisi, Leisure koleksiyonunun fark yaratan tasarım çizgisi ile buluşturuldu. Modern ve işlevsel tasarımlara sahip Leisure ürünleri sayesinde dairelerin estetik dizaynı tamamlandı. Ayrıca Natura Vadi’de sunulan ayrıcalıklı yaşam anlayışına göre fırın ve davlumbazlar projeye özel olarak geliştirildi.

Ankastre ürünlerinde fark yaratan Leisure ürünleri ile Natura Vadi’nin detayları tamamlanırken aynı zamanda sakinlerine yeni teknoloji ve işlevsel mutfak ortamı yaratıldı. Natura Vadi’nin konforlu yaşam standardı, tasarımı teknoloji ile birleştiren Leisure ankastre ürünleri sayesinde en üst seviyeye çıkarıldı.

Servis Desteği ile Konforlu Kullanım

Güçlü ve büyük bir proje olan Natura Vadi’ye Leisure ankastre ile en uygun ürün çözümü sunuldu. Ancak ankastre çözümleri, sadece ihtiyaca uygun ürün seçenekleri ile sınırlı değil. Geniş servis ağı ve 7/24 müşteriye özel hizmet ile Natura Vadi’ye her zaman destek olmaya devam ediliyor.

Teknolojisi ile dikkat çeken Leisure ankastre ürünleri, satış sonrası destek ile her zaman güvence altında. Natura Vadi’de kullanılan tüm ürünlerde olası bir soruna karşı hızlı ve etkin bir şekilde servis desteği sağlanarak ürünlerin konforlu ve kusursuz kullanımı garanti ediliyor.

Teklif Al
Yükleniyor