NEF ORMANTEPE

NEF ORMANTEPE

NEF ORMANTEPE

Ankastre Çözümleri

2010 yılından bu yana birçok projeye imza atan, Timur Holding’in gayrimenkul markası olan Nef, İstanbul Çekmeköy’de büyük bir konut projesini hayata geçirdi. Farklı ihtiyaçlara yönelik konutların bulunduğu 3 etaplı Nef Çekmeköy projesinin Ormantepe etabında 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri, konforlu bir yaşam deneyimi arayanların yeni tercihi oldu.

Tüm ayrıntıları düşünerek yaşam alanları tasarlayan Nef, Ormantepe projesinde de mimari detaylarını yansıtıyor. Dış mekandan daire içlerine kadar konforlu bir yaşam alanı yaratılan Nef Ormantepe’nin mutfakları ise Leisure ankastre ürünleri ile tamamlandı. Projede Nef’in kullanışlı ve şık tarzına uygun olacak şekilde Leisure ürünleri tercih edildi.

Şık Tasarımların Modern Mimari ile Buluşması

Projelerinde tasarımı odak noktası haline getiren Nef, estetik çizgisini Ormantepe projesinin modern dizaynında da yansıtıyor. Bu nedenle ankastre ürünlerinde modern tasarımları ile fark yaratan Leisure, Nef Ormantepe için en uygun çözüm olarak seçildi. Modern ve işlevsel tasarımları ile dikkat çeken Leisure koleksiyonundaki ankastre ürünler ile projenin mutfakları tamamlandı. Projede, koleksiyonun farklı ve fonksiyonel ürünleri arasından multifonksiyonel fırın, vitroseramik ocak, bulaşık makinesi ve davlumbaz kullanıldı.

Leisure ankastre ürünleri ile Nef Ormantepe dairelerine estetik bir dokunuş yapılırken aynı zamanda kullanışlı bir mutfak ortamı yaratıldı. Üstün teknolojiye sahip ankastre ürünleri sayesinde projenin temelinde olan konforlu yaşam deneyimi en üst seviyeye çıkarıldı.  

Konforlu Yaşam Alanları İçin Kusursuz Deneyim

Nef Ormantepe’nin tarzına en uygun ankastre çözümleri, sadece doğru ürün seçimi ve kurulumu ile sınırlı değil. Geniş servis ağı ve 7/24 özel hizmet ile Nef Ormantepe’ye her zaman destek olunuyor.

Ürünlerde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı servis desteği ile hızlı ve etkin çözümler sunuluyor. Böylelikle Leisure ankastre ürünlerinin her zaman kusursuz deneyim sağlaması garanti edilerek Nef Ormantepe’nin konforlu yaşam deneyimi, satış sonrası hizmet ile güvence altına alınıyor.

Teklif Al
Yükleniyor