NİDAPARK ÇENGELKÖY

NİDAPARK ÇENGELKÖY

NİDAPARK ÇENGELKÖY

Ankastre Çözümleri

Çengelköy merkeze 5 dakika mesafede bulunan Nidapark Çengelköy, Tahincioğlu Holding’in inşaat sektöründe fark yaratan şirketi Nida İnşaat tarafından yapıldı. Palladium Tower gibi sembol haline gelmiş yapıların mimarı olan Nida İnşaat, Nidapark Çengelköy ile Çengelköy’ün tarihi ve doğal yapısında konfor ve lüks arayanlara benzersiz bir çözüm sundu. Bu prestijli inşaat projesinde kurumsal çözümlerini tercih edilerek modern mimarinin ön plana çıktığı 207 daire hem modern hem de işlevsel Leisure ankastre ürünleri ile tamamlandı.

Modern Mimarinin Şık Tasarımlar ile Buluşması

Doğanın, İstanbul Boğazı’nın ve tarihin içerisinde yer alan Nidapark Çengelköy, eşsiz daireleri için Leisure ürünleri sayesinde tarzına tarz katan bir etki yarattı. Mutfakta yüksek kalite ve modern tasarımlar sunan Leisure ankastre ürünleri sayesinde projede teknoloji ve tasarım bir araya getirildi. Böylelikle fırın, bulaşık makinesi, davlumbaz, ocak gibi ankastre ürünleri ile Nidapark Çengelköy’ün sakinleri üst düzey kaliteyle buluştu.

Güçlü Servis Ağı ve Konforlu Kullanım  

Modern tasarım detaylarına sahip Leisure koleksiyonu sayesinde tüm ihtiyaçlara cevap veren yüksek nitelikli dairelerin mutfaklarını şıklık ve teknoloji ile birleştiren Nidapark Çengelköy için satış sonrasında da destek sağlanıyor. Ürün garantisi ve servis güvencesi ile düzenli hizmet alan proje, ürünlerde oluşabilecek herhangi bir sorun için güçlü servis ağlarından yararlanıyor. Böylelikle Leisure ankastre ürünleri sadece alışılmışın dışındaki tasarımları ile projenin modern mimarisini tamamlamak ile kalmıyor, yüksek performansını her zaman koruyarak sorunsuz kullanım garantisi veriyor.

Teklif Al
Yükleniyor