NOVA VİSTA DELUXE & SUITES ESKİŞEHİR

NOVA VİSTA DELUXE & SUITES ESKİŞEHİR

NOVA VİSTA DELUXE & SUITES ESKİŞEHİR

İklimlendirme Çözümleri 


Farklı ülkelerde yüksek kalitede konaklama deneyimine sahip otelleri bünyesinde toplayan ve Radisson hizmet anlayışı ile buluşturan Radisson Individuals’ın üyelerinden biri Nova Vista Deluxe & Suites, iş ve tatil için Eskişehir’e gelenlere konforlu bir konaklama seçeneği sunuyor. Misafirlerinin rahatlığı için her detayın düşünüldüğü otelin bünyesinde 110 oda, küçük ve büyük gruplara uygun iki toplantı odası ve restoran bulunuyor. Şıklığı ve konforu bir araya getiren bu otelin havalandırma ihtiyacı ise Arçelik’in tasarımı ve teknolojisi ile dikkat çeken klima sistemleri ile sağlanıyor. 

Nova Vista Deluxe & Suites Eskişehir’in konforlu konaklama deneyimi, Arçelik iklimlendirme çözümlerinden biri olan LG VRF klimalar ile tamamlandı. Proje kapsamında oteldeki tüm alanlarda temiz ve konforlu bir hava yaratmak için 9 adet 366 Hp dış ünite ve 299 adet iç ünite kullanıldı. 

Mekanın İhtiyacına Uygun Projelendirme 

İklimlendirme ihtiyacı için Arçelik çözümlerini tercih eden Nova Vista Deluxe & Suites Eskişehir’de mekan keşfi yapıldıktan sonra performansı ve şık tasarımları ile dikkat çeken LG VRF klimalar tercih edildi. Ürün seçiminden sonra otelde her alanın eşit miktarda havalandırılmasını sağlamak için detaylı projelendirilme yapıldı ve sistem kurulumu gerçekleştirildi. 

Kaliteli hizmet anlayışını tasarımına yansıtan Nova Vista Deluxe & Suites’e LG VRF klimalar ile hem estetik hem de performans açısından çözüm sunuldu. LG VRF iç ünitelerin kaset tipi, tavan tipi ve duvar tipi olarak farklılaşan modelleri sayesinde oteldeki her alanın tasarımına ve büyüklüğüne uygun klima sistemi kuruldu. Böylelikle oteldeki her alanın havalandırma ihtiyacı maksimum oranda karşılanırken otelin şık dizaynı da estetik tasarımlara sahip klima modelleri ile tamamlanmış oldu. 

Yeni Nesil ve Güvenilir Çözümler 

Gelişmiş teknolojisi ile yüksek performans sağlayan LG VRF klimalar ile iklimlendirme ihtiyacına çözüm sunulurken aynı zamanda otelin enerji tasarrufu sağlanmasına da yardımcı olundu. Yeni nesil inverter kompresör ve akıllı yük kontrolü teknolojisine sahip LG VRF dış üniteler sayesinde yüksek enerji verimliliği sağlayan iklimlendirme sistemi ile otele hem çevre dostu hem de bütçe dostu bir çözüm sunuldu. 

Keşif, projelendirme ve kurulum hizmeti ile sınırlı kalmayan Arçelik, satış sonrası hizmetiyle de Nova Vista Deluxe & Suites Eskişehir’e destek olmaya devam ediyor. Otele kurulumu gerçekleştirilen klimaların her zaman yüksek performans sunması için bakım hizmeti sağlanıyor. Arçelik’in geniş servis ağı sayesinde de sistemde oluşabilecek sorunlara karşı servis desteği ile hızlı ve etkin çözümler sunuluyor.


Teklif Al
Yükleniyor