ORDU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜK BİNASI

ORDU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜK BİNASI

ORDU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜK BİNASI

İklimlendirme Çözümleri 


Okyay İnşaat tarafından yapılan ve Mersin’in Tarsus ilçesinde bulunan Okyay Plaza, şık ve kullanışlı ofisleri ile modern ve konforlu bir çalışma ortamı sunuyor. Farklı büyüklükteki ofis tasarımları ile her ihtiyaca uygun çözüm sunulan bu modern iş merkezinin iklimlendirilmesi ise Arçelik iklimlendirme çözümleri ile sağlanıyor. 

67 konutluk Okyay Plaza’nın her alanında konforlu bir ortam oluşturmak için Arçelik’in klima sistemlerinden biri olan LG VRF klimalar tercih edildi. Proje kapsamında büyük bir yapı olan Okyay Plaza’nın ısıtma ve soğutma ihtiyacını maksimum oranda karşılamak için 17 adet, toplam 246 Hp dış ünite ve 191 adet iç ünite kullanıldı. 

İhtiyaca Uygun Esnek Tasarım Seçenekleri 

Mersin iş dünyasına prestijli ve kullanışlı bir çalışma ortamı yaratan Okyay Plaza’nın iklimlendirme ihtiyacına çözüm sunmak için öncelikle mekan keşfi yapıldı. Arçelik ekiplerinin gerçekleştirdiği keşif çalışmasından sonra detaylı projelendirme yapılarak LG VRF klima sisteminin kurulumu gerçekleştirildi. 

Projelendirme esnasında plazada her alanın eşit miktarda iklimlendirilmesine ve farklı büyüklükteki ofislerin ihtiyacına yönelik çözüm sunulmasına dikkat edildi. LG VRF iç ünitelerin hem tasarım hem de performans açısından farklı modelleri sayesinde her alanın büyüklüğüne ve tasarımına uygun çözüm üretildi. Klimanın bulunduğu alana göre tavan tipi, duvar tipi ve kaset tipi olarak farklı modelleri bulunan LG VRF iç ünitelerin kurulumu gerçekleştirildi. Böylelikle Okyay Plaza’nın tüm ofislerinde konforlu bir hava yaratılmasına imkan tanındı. 

Teknik Destek ile Güvenilir Çözümler

Gelişmiş teknolojisi ile yüksek performans sunan LG VRF klimalar ile Okyay Plaza’nın iklimlendirme ihtiyacına çözüm üretilirken aynı zamanda enerji tüketiminde tasarruf yapılmasına yardımcı olundu. Yeni nesil inverter kompresör ve akıllı yük kontrol teknolojisi ile yüksek enerji verimliliği sağlayan LG VRF dış üniteler sayesinde plazaya çevre ve bütçe dostu iklimlendirme sistemi kuruldu. 

Enerji tüketiminde maksimum verimlilik sunan iklimlendirme sistemi, Arçelik tarafından her zaman güvence altında. Okyay Plaza için kurulumu gerçekleştirilen tüm klimalara bakım hizmeti ve servis desteği sağlanarak iklimlendirme sisteminin her zaman kusursuz ve maksimum performansta çalışması Arçelik tarafından garanti ediliyor.


Teklif Al
Yükleniyor