ORMANKÖY

ORMANKÖY

ORMANKÖY

Ankastre Çözümleri

Emlak Konut güvencesi ve DAP Yapı vizyonuyla geliştirilen Ormanköy projesi, İstanbul’a doğa içinde yeni bir yaşam alanı sunuyor. İkonik yapıları ile İstanbul’da pek çok mimari projeyi hayata geçiren DAP Yapı’nın bu projesi, yeşilliğin içinde az katlı binaları ve ferah daire planları ile dikkat çekiyor. Huzurlu ve kaliteli bir yaşamın kapılarını aralayan bu projenin daireleri ise Arçelik çözümleri ile tamamlanıyor.

Ormanköy’ün konforlu yaşam alanları için modern tasarımları ile dikkat çeken Leisure ankastre ürünleri tercih edildi. Böylelikle şık dizaynı ve pratik çözümleri ile yaşam standardını yükselten Ormanköy daireleri, Leisure kalitesi ile buluşturuldu.  

Konforlu Yaşamın Şık Tasarımlarla Buluşması

DAP Yapı’nın, İstanbul’un merkezinde ve doğa içinde bir yaşam sunduğu Ormanköy projesi, modern mimarisine uygun olacak şekilde Leisure ankastre ürünleri ile tamamlandı. Projede, modern ve işlevsel tasarımları ile fark yaratan Leisure koleksiyonundan multifonksiyonel fırın, vitroseramik ocak, bulaşık makinesi ve davlumbaz ürünleri kullanıldı.

Ankastre ürünlerinde estetik tasarımları ile dikkat çeken Leisure ürünlerini tercih eden Ormanköy, sakinlerine şık ve fonksiyonel bir mutfak sundu. Tasarımın son teknoloji ile buluştuğu Leisure ankastre ürünleri sayesinde projenin her detayında bulunan konforlu yaşam anlayışı mutfaklara da yansıdı.

Kusursuz Deneyim İçin Her Zaman Destek

Ormanköy projesine sunulan ankastre çözümleri, projeye uygun ürün seçimi ve kurulumu ile sınırlı değil. Geniş servis ağı ve 7/24 özel hizmet ile Ormanköy’de kullanılan Leisure ankastre ürünleri her zaman güvence altında.

Satış sonrası destek hizmeti ile Ormanköy projesinde yer alan tüm ankastre ürünlerinin kusursuz çalışması garanti ediliyor. Ürünlerde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı geniş servis ağı ile Ormanköy’e her zaman etkin ve hızlı çözümler sunuluyor.

Teklif Al
Yükleniyor