QNB FİNANSBANK

QNB FİNANSBANK

QNB FİNANSBANK

Su Arıtma Çözümleri 


1987 yılında kurulan ve Türkiye’de halka açılmış ilk özel banka olan QNB Finansbank, Türkiye’nin her yerinde bulunan şubeleri ile kişilere ve kurumlara finansal hizmet sunuyor. Geniş şube ağına sahip olan bankanın 330 şubesinde ise Arçelik su arıtma çözümleri ile ekonomik ve pratik su tüketimi destekleniyor. 

Temiz su tüketimini pratik ve ekonomik hale getirmek isteyen QNB Finansbank şubeleri için en uygun çözüm olarak Arçelik sebil tipi ve tezgah altı su arıtma cihazları tercih edildi. 

Temiz Su Erişimine Ekonomik Çözüm 

330 şubesinde temiz su kullanımını Arçelik su arıtma cihazları ile destekleyen QNB Finansbank, mutfak ve ofis içine konumlandırılan cihazlarla 7/24 içme suyuna ulaşım sağladı. İçme suyu siparişi ve damacana kullanımını ortadan kaldıran bu sistem sayesinde QNB Finansbank’ın hem işletim maliyetleri azaltıldı hem de çevre dostu su tüketimi desteklendi. 

Türkiye’nin her yerindeki şubelerinde kalabalık bir çalışma kadrosuna sahip olan QNB Finansbank için en uygun çözüm, Arçelik su arıtma cihazları ile üretildi. Hem sebil tipi hem de tezgah altı su arıtma cihazlarının geniş tank kapasitesi sayesinde yoğun su tüketimine yönelik pratik ve ekonomik bir çözüm sunuldu. 

Temiz Su Tüketimi İçin Düzenli Filtre Değişimi 

QNB Finansbank şubelerine en uygun su arıtma sisteminin belirlenmesi için keşif ve cihazların kurulumunu yapan Arçelik, servis güvencesi ile müşteri odaklı hizmet anlayışını satış sonrasında da devam ediyor. Şubelerde kullanılan su arıtma cihazlarının düzenli filtre takibi ve değişimi yapılarak cihazların filtreleme performansı her zaman maksimum seviyede tutuluyor. Böylelikle Arçelik su arıtma cihazlarında tercih edilen ve su arıtmada en güvenilir yöntem olan ters ozmos filtreleme sisteminin güvenle çalışması garanti ediliyor. 

Arçelik güvencesi ve kalitesi, su arıtma sistemlerinin filtre değişimi ile sınırlı değil. Arçelik’in gelişmiş servis ağı sayesinde su arıtma cihazlarında oluşabilecek herhangi bir soruna karşı hızlı ve etkin çözümlerle QNB Finansbank’a her zaman destek 


Teklif Al
Yükleniyor