SERDİVAN HİLTON

SERDİVAN HİLTON

SERDİVAN HİLTON

Görüntüleme Çözümleri 


Sakarya’nın en prestijli projelerinden Hilloria İş ve Yaşam Merkezi; dükkan, restoran, ofis gibi pek çok imkana ek olarak konaklama deneyimi de sunuyor. Bu konaklama deneyiminin sahibi ise otelcilik sektöründe dünyaca ünlü Hilton. Bu yeni nesil iş ve yaşam merkezinin içerisinde yer alan Serdivan Hilton ile Hilton’un yüksek standartlardaki kalitesi ve konforlu konaklama deneyimi, Sakarya’ya taşındı. Otelin odalarında ise Arçelik’in şık dizayna ve son teknolojiye sahip profesyonel ekranları tercih edildi. 

Serdivan Hilton’un odaları için 110 adet 43" ve 170 adet 55" olmak üzere toplam 280 adet Arçelik otel televizyonunun kurulumu gerçekleştirildi. 

Yüksek Standartlara Uygun Görüntüleme Çözümü 

Hilton’un modern çizgisi, Arçelik otel televizyonlarının şık tasarımı ile tamamlandı. Odaların büyüklüğüne göre farklı ekran boyutları tercih edilen Serdivan Hilton’da misafirlere yüksek standartlarda izleme deneyimi sunuldu. 

Arçelik’in profesyonel görüntülemede fark yaratan çözümleri sayesinde Serdivan Hilton’da tercih edilen ekranların yönetiminde pratik ve kolay bir kullanım sağlandı. Otel TV yazılımları ile entegre çalışabilen ekranlar, merkezi sistem üzerinden kontrol edilebiliyor. Tek bir noktadan yönetim imkanı sayesinde ekranların yazılım güncellemeleri ve kanal - ses ayarları uzaktan yapılabiliyor. Böylelikle Hilton Serdivan otelin standartları, ekranlara da yansıtılarak her misafire yüksek kalitede izleme deneyimi sunuluyor. 

Misafire Özel Ekran Deneyimi 

Arçelik görüntüleme sistemleri ile Serdivan Otel’in müşteri memnuniyetini artıracak çözümler de yaratıldı. Odalarda tercih edilen Arçelik otel televizyonlarının yazılım entegrasyonu sayesinde ekran deneyimi özelleştirilebiliyor. Böylelikle Serdivan Hilton, ekranlara misafire özel karşılama mesajı yansıtabiliyor ve misafir diline göre kanal listesini ayarlayabiliyor. 

Misafirlerinin konforu ve deneyimi için özelleştirilen ayarlara ek olarak Arçelik otel TV’ler de otelin oluşturduğu bilgilendirici ve tanıtıcı içerikler paylaşılabiliyor. Arçelik’in otelcilik sektöründe fark yaratan çözümleri sayesinde Serdivan Hilton’a sağlanan yüksek kaliteli görüntüleme sisteminin yanı sıra pazarlama ve hizmet için de yeni bir alan sağlanı


Teklif Al
Yükleniyor