SETUR

Su Arıtma Çözümleri 


1964 yılından beri turizm sektöründe öncü bir firma olan Setur, Türkiye’nin farklı noktalarındaki seyahat acentaları ile müşterilerine hem yurt içi hem de yurt dışı seyahat imkanı tanıyor. Türkiye’nin her yerinden insanların seyahat planlarını hayata geçiren Setur acentalarının ekonomik ve pratik temiz su ihtiyacı ise Arçelik’in profesyonel sistemleri ile karşılanıyor. Her geçen gün büyüyen bir ekibe sahip olan Setur seyahat acentalarının yoğun su tüketimi dikkate alınarak su arıtma sistemi için hem sebil tipi hem de tezgah altı cihazlar tercih edildi. 

Temiz Su İçin Pratik ve Ekonomik Çözüm 

Setur seyahat acentalarının temiz suya pratik ve ekonomik bir şekilde erişimi, Arçelik’in gelişmiş teknolojiye sahip farklı tipte su arıtma cihazları ile sağlandı. Şebeke suyundaki tüm partikülleri arındıran sistemler sayesinde Setur’un içme suyu ihtiyacı için sipariş verme süreci ve damacana kullanımı ortadan kaldırıldı. Böylelikle temiz su ihtiyacına yönelik hem çevre hem de bütçe dostu bir sistem kurulmuş oldu. 

Su arıtma sistemleri kurulurken Setur bayilerinin yoğunluk ve buna bağlı olarak su tüketimi dikkate alındı. Hem ofis hem de mutfakta temiz su üretimini desteklemek için Arçelik su arıtma sistemlerindeki iki tip cihaz kullanıldı. Sebil tipi ve tezgah altı su arıtma cihazlarının  kullanıldığı projede cihazların geniş tank kapasitesi sayesinde Setur acentalarının yoğun su tüketimine yönelik en uygun çözüm sunuldu. 

Düzenli Bakım ve Filtre Değişimi 

Arçelik su arıtma cihazlarının son teknoloji filtreleme sistemi ile içme suyuna her zaman ulaşmak mümkün. Su arıtmada en güvenilir yöntem olan ters ozmos filtreleme teknolojisi ile şebeke suyu, en küçük partikülden bile ayrıştırılarak temizleniyor. Bu teknolojiyi tercih eden Setur acentalarında kesintisiz temiz su tüketimi sağlanıyor. 

Üstelik Arçelik kalitesi ve güvencesi sadece ürünlerin gelişmiş teknolojisi ile sınırlı değil. Su arıtma cihazlarının her zaman yüksek verimlilikte çalışması için düzenli bakım ve filtre değişim hizmeti ile Setur acentalarına her zaman destek olunuyor. Arçelik’in geniş servis ağı ile de cihazlarda oluşabilecek herhangi bir soruna karşı hızlı ve etkin çözümler sunuluyor.


Teklif Al
Yükleniyor