SHERATON RESIDENCE İSTANBUL

SHERATON RESIDENCE İSTANBUL

SHERATON RESIDENCE İSTANBUL

Ankastre Çözümleri

Yüksek standartlarını dünyanın her yerine taşıyan Sheraton ve mimari projeleri ile dikkat çeken Güray Group ortaklığı ile Sheraton’da sunulan lüks konaklama deneyimi, yaşam alanlarına getiriliyor. Konut projesi olarak hayata geçirilen Sheraton Residence İstanbul’da otel konforunda yaşam deneyimi sunuluyor.  

Yaşam alanlarının konforu düşünülerek dizayn edilmiş Sheraton Residence İstanbul’un daireleri için tasarımı ve performansı ile dikkat çeken Leisure ankastre ürünleri tercih edildi. Sheraton kalitesine ve tasarım çizgisine uygun Leisure ürünleri sayesinde projede yer alan 317 daire için estetik ve işlevsel ankastre çözümleri sunuldu.

Modern Mimariyi Tamamlayan Çözümler

Kaliteli ve konforlu hizmet anlayışı ile uzun yıllardır otelcilik alanında öncü olan Sheraton’ın rezidans projesi için en uygun çözüm, Leisure ankastre ürünleri oldu. Sheraton Residence İstanbul’un modern ve lüks daireleri, Leisure ürünlerinin fark yaratan tasarımları ile buluşturuldu.

Lüks konaklama deneyimini yaşam alanına taşıyan ve daire planlarında konforu ön planda tutan Sheraton Residence İstanbul projesinin yüksek standartları, Leisure ürünlerinin estetiği ve teknolojisi ile üst seviyeye çıkarıldı. Tasarımı teknoloji ile birleştiren Leisure ankastre ürünleri sayesinde Sheraton Residence İstanbul’un dairelerinde işlevsel ve modern tasarıma sahip mutfak alanları yaratıldı.

Konforlu ve Kusursuz Kullanım İçin Servis Desteği

Sheraton Residence İstanbul için en doğru çözüm olarak tercih edilen Leisure ürünleri, satış sonrası hizmetlerle her zaman güvence altında. Servis desteği ve 7/24 özel hizmet ile sadece ürün seçimi ve kurulumunda değil, satış sonrasında da Sheraton Residence İstanbul’a destek olmaya devam ediliyor.

Dairelerde kullanılan Leisure ankastre ürünlerinde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı geniş servis ağı ile hızlı ve etkin çözümler sunuluyor. Servis desteği sayesinde son teknolojiye sahip ankastre ürünlerin yüksek performansta çalışması ve kusursuz bir deneyim sunması garanti ediliyor. Böylelikle Sheraton Residence İstanbul’da yaşam alanlarının konforu ve kalitesi, satış sonrası hizmette güvenilir çözümlerle her zaman üst seviyede tutuluyor.

Teklif Al
Yükleniyor