SWANDOR TOPKAPI PALACE

SWANDOR TOPKAPI PALACE

SWANDOR TOPKAPI PALACE

Görüntüleme Çözümleri 


Yunanistan, Vietnam, Tayland, Küba, Mısır gibi farklı ülkelerde konaklama deneyimi sunan Swandor Hotels & Resorts, Türkiye’de de misafirlerini ağırlıyor. Topkapı Sarayı’ndan ilham alınarak tasarlanan Swandor Topkapı Palace ile misafirlerine lüks ve konforlu bir tatil deneyimi yaşatıyor. 

Mimarisi ile ön plana çıkan Swandor Topkapı Palace, geçmişin etkisini lüks tasarım çizgisi ile buluşturuyor. Misafirlerine hem etnik bir atmosfer hem de konforlu bir deneyim sunan otelin odaları ise Beko görüntüleme çözümleri ile tamamlandı. Otele 1100 adet 40" TV kurulumu gerçekleştirilirken ekran deneyimini artırmak ve içerik yönetimi için de Guest Management sistemi kuruldu.  

Uzaktan Yönetim ve Kontrol İmkanı 

Odalarında konforun ve estetiğin ön plana çıktığı Swandor Topkapı Palace’a Beko’nun şık tasarımlı ve son teknoloji ekranları sayesinde en uygun çözüm sunuldu. Odaların tasarımına uygun 40” TV’ler ile aynı zamanda misafirlere sağlanan konfor en üst seviyeye çıkarıldı. 

Guest Management sistemi ile uzaktan yönetilebilen ekranlar sayesinde otele tek bir merkezden ekranların yazılım güncellemelerinin ve kanal - ses ayarlarının yapılabilmesi imkanı tanındı. Misafirlere sunulan izleme deneyiminde de otelin standartlarının yansıtılabildiği bu sistem ile ekran ayarlamaları için de otele kolaylık sunuldu. Kullanıcı dostu tasarıma sahip Guest Management sistemi sayesinde otelin yönetim ve kontrol alanındaki ihtiyaçlarına maksimum verimlilikte çözüm yaratıldı. 

Müşteri Memnuniyetini Artıran Çözümler 

Guest Management sistemi ile entegre çalışabilen Beko TV’ler ile Swandor Topkapı Palace’ın müşteri memnuniyetini artırmasına da yardımcı olundu. Bu sistem ile özelleştirilebilir ekran deneyimi sayesinde otel, misafire özel karşılama mesajı paylaşabiliyor. Ayrıca ekranın dili, misafirin diline göre ayarlanıp misafire özel kanal listesi oluşturulabiliyor. Müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkaran bu özellikler sayesinde otelin yüksek standartlarda konaklama deneyimine Beko görüntüleme çözümleri ile katkı sağlanıyor. 

Beko’nun sunduğu çözümler sadece müşteri deneyimi ile de sınırlı değil. Otel yönetimi, bilgilendirme ve tanıtım içeriklerini ekranlardan paylaşabiliyor. Böylelikle Beko Profesyonel Görüntüleme Sistemleri hem yüksek standartlarda izleme deneyimi sunan televizyonlar hem de otelin bir pazarlama ve hizmet aracı olarak kullanılabiliyor.


Teklif Al
Yükleniyor