TEDÜ

Su Arıtma Çözümleri

2009 yılında Türk Eğitim Derneği’nin eğitim alanındaki deneyimini yükseköğretime taşıması ile kurulan TED Üniversitesi (TEDÜ), kaliteli eğitim standardı ile sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden biri konumunda. Öğrencileri ve akademik kadrosu ile eğitimde fark yaratan TED Üniversitesi’nin bir eğitim kurumu olarak insan yoğunluğunun fazla olabilmesi durumu dikkate alınarak temiz su tüketimine yönelik çözüm ise Arçelik tarafından üretildi. TEDÜ için su arıtma sistemlerinde gelişmiş teknolojiler sunan Arçelik su arıtma cihazları arasından sebil tipi cihazlar tercih edildi.

Temiz Su Tüketimine Pratik ve Ekonomik Çözüm

TEDÜ için en uygun su arıtma sistemi olarak Arçelik sebil tipi su arıtma cihazlarının kurulumu gerçekleştirildi. Böylelikle üniversite içerisinde temiz su erişimi için sipariş ve damacana kullanımı ortadan kaldırıldı. Her daim insan yoğunluğunun yüksek olduğu ve buna bağlı olarak da su tüketiminin fazla olduğu TED Üniversitesi için ekonomik bir çözüm sunuldu.

Zarif tasarıma sahip Arçelik sebil tipi cihazlarla üniversitenin her alanında kolaylıkla temiz suya erişim sağlandı. Şebekeden gelen suyu filtreleyerek içme suyuna çeviren Arçelik sebil tipi su arıtma cihazları ile TED Üniversitesi’nin temiz su tüketimi desteklendi. 

Düzenli Bakım ile Her Zaman Güvenli

Arçelik, su arıtma cihazlarında kullanılan ters ozmos filtreleme sistemi ile tüm müşterilerine olduğu gibi TED Üniversitesi’ne de su arıtmada en güvenilir yöntem sunuluyor. Tabii Arçelik kalitesi ve güveni sadece ürünlerde kullanılan gelişmiş sistemlerle sınırlı değil. Filtrelemenin her zaman güvenli bir şekilde yapılması için Arçelik satış sonrası desteği ile düzenli filtre takibi ve değişimi yapılıyor. Böylelikle üniversitede kullanılan tüm su arıtma cihazlarının verimliliğini düşürmeden çalışması desteklenerek her zaman temiz su üretimine yardımcı olunuyor.

Cihazlarda oluşabilecek herhangi bir soruna karşı ise Arçelik’in geniş servis ağı sayesinde hızlı ve etkin çözümler üretiliyor. TEDÜ için tercih edilen cihazların kusursuz çalışması garanti ediliyor.

Teklif Al
Yükleniyor