TERRA MANZARA

TERRA MANZARA

TERRA MANZARA

Ankastre Çözümleri

Pınarlar Grup ve Cam-Saş şirketlerinin ortak projesi Terra Manzara, Antalya’da konforlu bir yaşam deneyimi ve günden güne değerlenen yatırım fırsatı sunuyor. Daire, ofis ve dükkan olmak üzere karma kullanımlı bir mimari yapıya sahip olan Terra Manzara, modern detayları ve konforlu yaşam alanları ile dikkat çekiyor.

Antalya’ya değer katan bu dikkat çekici projenin mutfak dizaynı ise ankastre çözümleri ile tamamlandı. Terra Manzara’nın 400 dairesi için teknolojiyi tasarımla birleştiren Leisure ankastre ürünleri tercih edildi.

Modern Mimariye Prestijli Çözüm

Modern ve işlevsel tasarımlara sahip Leisure koleksiyonundan ürünlerle zenginleştirilen Terra Manzara pojesinin mutfaklarında davlumbaz, bulaşık makinesi, ocak gibi ankastre ürünler kullanıldı.

1+1, 2+1, 3+1 gibi farklı büyüklüklerde daire seçenekleri ile her ihtiyaca yönelik çözüm sunan Terra Manzara’nın konforlu yaşam alanları, Leisure ankastre ürünlerinin modern çizgisi ile buluştu. Modern tasarımın gelişmiş teknolojiyle birleştiği Leisure ürünleri ile tamamlandığı mutfaklarda Terra Manzara sakinlerine prestijli ve kullanışlı bir deneyim sunuldu.

Güçlü Servis Desteği ile Her Zaman Güven

Projeye uygun ürünlerle sunulan ankastre çözümleri, satış sonrası destek ile de devam ediyor. 7/24 özel hizmet güvencesi sayesinde Terra Manzara’da kullanılan ankastre ürünlerinin kusursuz çalışması garanti ediliyor. Böylelikle ürünlerde oluşabilecek herhangi bir sorun, hızlı ve güvenli bir şekilde çözülüyor.

Leisure ürünlerinde oluşabilecek sorunlara yönelik oluşturulmuş detaylı rehbere web sitesinin “Servis Desteği” bölümünden ulaşıp problemlerle ilgili çözüm tüyoları alınabiliyor. Yapılan yönlendirmelerle sorun çözülmediği takdirde ise hızlıca servis randevusu oluşturularak Terra Manzara’nın sakinlerine her zaman yardımcı olunuyor.

Teklif Al
Yükleniyor