THE KAR SUITS (KAR İNŞAAT)

THE KAR SUITS (KAR İNŞAAT)

THE KAR SUITS (KAR İNŞAAT)

Ankastre Çözümleri

İzmir’in en merkezi konumu olan Alsancak’ta Kar İnşaat tarafından yapılan The Kar Suits, modern mimarisi ve özenle tasarlanmış daireleri ile sakinlerine konforlu bir yaşam deneyimi sunuyor. Prestijli bir proje olan The Kar Suits’in modern ve lüks dairelerinin mutfakları ise ankastre çözümleri ile tamamlandı. The Kar Suits’in sakinleri düşünülerek her detayı rahatlık ve estetik ön planda olacak şekilde dizayn edilmiş 82 dairesinin mutfağı için şık tasarımlı ve işlevsel Leisure ankastre ürünleri tercih edildi.

Teknoloji ve Tasarımın Buluşması

Alsancak’ın merkezine konumlandırılan The Kar Suits, tüm detayları kusursuz estetik anlayışı ile dizayn edilmiş daireleri için Leisure ürünleri tercih ederek tarzını tamamladı. Ankastre ürünlerinde gelişmiş teknolojiyi modern dizayn ile birleştiren Leisure sayesinde The Kar Suits’in mutfaklarında teknoloji ve tasarım bir araya getirildi.

Daireler için teknolojiyi sanata dönüştüren Leisure fırın, mikrodalga, bulaşık makinesi, davlumbaz, ocak, buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinesi tercih edildi. Böylelikle daire içerisindeki tüm ankastre ürünler Leisure ile tamamlanarak The Kar Suits sakinleri üst düzey kaliteyle buluşturuldu.

Güçlü Servis Ağı ile Kusursuz Hizmet

Son teknolojinin modern tasarımla buluştuğu Leisure ürünlerini tercih eden The Kar Suits, kalite hizmeti satış sonrasında da deneyimlemeye devam ediyor. Performansı ile fark yaratan ürünlerin üst düzey deneyimine ek olarak sunulan güçlü servis ağı hizmeti sayesinde her zaman sorunsuz kullanım ve yüksek performans garanti ediliyor. Böylelikle The Kar Suits sakinlerine sunulan konforlu yaşam standardının her zaman üst seviyede tutulmasına yardımcı olunuyor.

Sunulan ankastre çözümlerine yer alan 7/24 özel hizmet güvencesi ile The Kar Suits’te kullanılan Leisure ankastre ürünlerinde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı hızlı ve etkin çözümler sunuluyor.  

Teklif Al
Yükleniyor