TRABZON ORTAHİSAR BELEDİYE BİNASI

TRABZON ORTAHİSAR BELEDİYE BİNASI

TRABZON ORTAHİSAR BELEDİYE BİNASI

İklimlendirme Çözümleri 


Trabzon’un en büyük ilçesi olan Ortahisar, belediye çalışmaları ile günden güne gelişmeye  devam ediyor. Ortahisar Belediye binasının iklimlendirme  ihtiyacı ise Arçelik tarafından karşılanıyor. Seçici kamu kuruluşlarının ortak markası olan Arçelik’i tercih eden Ortahisar Belediyesi için yüksek performansı ile dikkat çeken LG VRF klima sistemi kuruldu. Binanın  ısıtma ve soğutma ihtiyacı, 53 adet ve toplamda 1102 Hp dış ünite, 348 adet iç ünite ile karşılandı. 

Mekanın İhtiyacına Göre İklimlendirme Çözümü 

Trabzon Ortahisar belediye binasında her bir noktanın konfor şartlarında iklimlendirilmesi  için detaylı projelendirme ve ürün seçimi yapıldı. Arçelik iklimlendirme çözümlerinden olan LG VRF klima sistemleri ile konfor ve yüksek enerji verimliliği sunan güvenilir bir iklimlendirme sistemi kuruldu.  

Belediye binasında yer alan toplantı salonu, çalışma odası, ortak alan gibi her mekanın yapısına uygun olacak şekilde LG VRF iç ünite klima kullanıldı. Klimaların konumlandırıldığı alanın büyüklüğü ve temiz hava ihtiyacı dikkate alınarak kaset tipi, duvar tipi ve tavan tipi olarak farklılaşan iç ünite modelleri arasından seçim yapıldı. Böylelikle belediye binasındaki her alanın ihtiyacına uygun çözüm sunuldu. 

Her Zaman Kusursuz İklimlendirme

Performansı ile konforlu bir ortamı garanti eden LG VRF klimalar ile Ortahisar Belediyesi binasında mevsim şartlarına göre iç mekandaki sıcaklığın ayarlanmasına imkan tanındı. Ayrıca LG VRF klima sistemlerinde bulunan sürekli ısıtma, akıllı yük kontrolü ve üstün inverter kompresör teknolojisi ile enerji tasarrufu yapılmasına yardımcı olundu. 

Üstelik Ortahisar Belediyesi’ne yüksek performans ve enerji verimliliği ile en uygun çözümü sunan Arçelik hizmetleri; keşif, projelendirme ve kurulum ile sınırlı değil. Arçelik’in geniş servis ağı ile satış sonrası destek sağlanarak belediye binasında kullanılan tüm klimaların her zaman kusursuz çalışması garanti ediliyor.


Teklif Al
Yükleniyor