TUI MAGIC LIFE (CLUB ERSAN)

TUI MAGIC LIFE (CLUB ERSAN)

TUI MAGIC LIFE (CLUB ERSAN)

Görüntüleme Çözümleri 


Mısır, Tunus, İspanya, Yunanistan gibi dünyanın farklı ülkelerinde her şey dahil konaklama hizmeti sunan TUI Magic Life, Türkiye’nin farklı tatil beldelerinde de misafirlerini ağırlıyor. Sarıgerme ve Belek dışında Bodrum’da da hizmet veren TUI Magic Life, konforlu otelcilik anlayışına en uygun çözüm olarak Arçelik’in profesyonel görüntüleme sistemlerini tercih etti. 250 odalı TUI Magic Life Bodrum’un odalarına uygun 40" otel TV ve hizmet kalitesini üst düzeye çıkaran Guest Management sistemi ile profesyonel görüntüleme çözümleri sunuldu. 

Uzaktan Yönetim ve Kontrol 

Arçelik’in hem oteli hem de otelin misafirlerini düşünen görüntüleme çözümleri sayesinde Bodrum şubesi, TUI Magic Life’ın profesyonel otelcilik hizmeti anlayışına en uygun sistemler ile donatıldı. 

TUI Magic Life Bodrum’un modern çizgisine hitap eden Arçelik televizyonlar ile entegre çalışan Guest Management sistemi ile tüm odalardaki TV’ler tek bir merkezden kontrol edilirken kanal ayarlarını ve yazılım güncellemelerini uzaktan yapabilme imkanı tanındı. Böylece yüksek standartlarda konaklama hizmeti sağlayan TUI Magic Life Bodrum’un misafirlerine sunduğu izleme deneyimi, Arçelik görüntüleme çözümleri ile üst düzeye çıkarıldı.  

Misafire Özel Ekran Deneyimi 

Otelcilik sektörüne sunduğu görüntüleme sistemleri ile fark yaratan Arçelik, özelleştirilebilir çözümlerle TUI Magic Life Bodrum’un en önemli ihtiyaçlarından birini karşılıyor. Arçelik tarafından tüm odalara kurulumu yapılan ekranların Guest Management sistemi sayesinde konaklama yapacak misafire özel karşılama mesajı hazırlanabiliyor. Ayrıca misafirin diline göre kanal listeleri oluşturulabilirken kurumsal tanıtım ve bilgilendirme içerikleri de misafirlerle paylaşılabiliyor. Böylelikle ekranlar hem yüksek kalitede izleme deneyimi sunan televizyonlar hem de otelin bir hizmet ve pazarlama aracı olarak kull


Teklif Al
Yükleniyor