VERANDA

VERANDA

VERANDA

Ankastre Çözümleri

İzmir’in en prestijli konut projelerine imza atan Yunusoğlu Şirketler Grubu’nun Güzelbahçe’deki Veranda projesi, İzmir’e yeni bir yaşam alanı sunuyor. Kalitenin modern mimari ile birleştiği Veranda’da blok ve villa olmak üzere farklı daire planları yer alıyor. Şehrin merkezinde konforu ve lüksü yaşamak isteyenler için tasarlanan projenin ferah daireleri ise kurumsal çözümler ile tamamlandı. Veranda’nın 87 dairesi için dikkat çeken Leisure ankastre ürünleri tercih edildi.

Konforlu Yaşam Alanları İçin Şık Tasarımlar

Sosyal yaşam alanları, modern mimarisi ve farklı ihtiyaçlara yönelik konut seçenekleri ile her ihtiyacın düşünüldüğü Veranda projesi için en uygun çözüm, Leisure ankastre ürünleri oldu. Fark yaratan tasarımları ile dikkat çeken Leisure ankastre ürünleri ile Veranda’nın yaşam alanlarına estetik bir dokunuş yapıldı. Modern ve işlevsel tasarımlara sahip Leisure koleksiyonundaki ankastre ürünleri ile projenin mutfakları tamamlandı.

Tasarımı teknoloji ile buluşturan Leisure ankastre ürünleri ile dairelerinin tasarımı tamamlanırken aynı zamanda kullanışlı bir mutfak yaratıldı. Üstün teknolojiye sahip Leisure ürünleri sayesinde Veranda sakinlerine sunulan konfor, dairelerin mutfaklarında da ön plana çıkarıldı.

Geniş Servis Ağı ile Kusursuz Kullanım

Veranda projesine sunulan çözümler; sadece keşif, projelendirme ve kurulum ile sınırlı değil. Geniş servis ağı ve 7/24 özel hizmet anlayışı ile satış sonrasında da projeye her zaman destek olunuyor. Böylelikle Leisure ankastre ürünlerinin her zaman kusursuz deneyim sunması garanti ediliyor.

Veranda’da tercih edilen ürünlerde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı geniş servis ağı ile hızlı ve etkin çözümler sunuluyor. Satış sonrası destek ile üstün teknolojiye sahip Leisure ürünleri, her zaman yüksek performans sunmaya devam ediyor.

Teklif Al
Yükleniyor